Logo

U19 izlases kandidāti sākuši gatavoties pasaules čempionātam

U19 izlases kandidāti sākuši gatavoties pasaules čempionātam

Ceturtdien pirmajos treniņos ierindā bija 12 spēlētāji. Vairāki spēlētāji vēl aizņemti savos klubos ārzemēs, dažs ārstē traumu, daudziem jākārto eksāmeni.

 

„Īstā gatavošanās labākajā sastāvā sāksies mazliet vēlāk,” galvenais treneris Ziedonis Jansons atzīst, ka darba plānu koriģējuši dažādi apstākļi. Taču lielas problēmas tie nesagādāšot.

„Pirmajā darba posmā skatīšos, kā sezonas laikā mazāk redzētie vai vispār neredzētie spēlētāji spēj iekļauties komandā, kuras kodolu veidos pērn Eiropas čmpionātā spēlējušie basketbolisti,” treneris nosauc pirmos mērķus. Nākamās nedēļas beigās paredzētas trīs pārbaudes spēles ar Baltkrievijas U20 izlasi. Tajās sastāvs tiks variēts, lai pārbaudītu pēc iespējas vairāk kandidātu.

Otrajā darba posmā treniņnometnē Kandavā ierindā paliks 16-17 cilvēki. 11.jūnijā Rīgā paredzēta pārbaudes spēle ar Brazīlijas U-19 izlasi.

Treneris Jansons prognozē, ka  pilnā labākajā sastāvā komanda sapulcēsies 13.jūnijā. Pēc viņa rīcībā esošās informācijas Dāvis Bertāns NBA klubu izlūkiem atrādīsies nometnē Itālijā un pēc tās pievienosies Latvijas izlasei. Ap to pašu laiku ārsti prognozē Kaspara Vecvagara atgriešanos ierindā pēc rokas īkšķa lūzuma.

Līdz pasaules čempionāta sākumam atlikušajā laikā paredzētas vēl divas pārbaudes spēles – 26.jūnijā Panevēžā ar Kanādas izlasi, 27.jūnijā Valmierā ar Krievijas komandu.

 

 
 

 

Sestdien komanda viesosies Liepājā. Plkst.9 paredzēts atklātais treniņš, bet plkst.10.30 preses konference, kurā piedalīsies  Ziedonis Jansons, LBS prezidents Valdis Voins un Liepājas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Saskaņā ar 2009.gadā ieviesto tradīciju, basketbolisti piedalīsies ziedu stādīšanā, Raiņa parkā atveidojot pasaules U19 čempionāta logotipu.

Pasaules U19 čempionāta pirmajā posmā Latvijas komanda grupas turnīrā cīnīsies ar Taivānas (30.jūnijā), Austrālijas (1.jūlijā) un Argentīnas (2.jūlijā) izlasēm.

Pilns kandidātu saraksts: basket.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!