Logo

U20 vīrieši: kandidātu sarakstā 22 spēlētāji

U20 vīrieši: kandidātu sarakstā 22 spēlētāji

Latvijas U20 vīriešu izlases pieteikumā 2017. gada sezonas galvenajam turnīram – Eiropas čempionātam – iekļauti 22 basketbolisti. Turnīrs Grieķijā, Krētas salā, notiks no 15. līdz 23. jūlijam. Latvijas komandas pretinieki grupas turnīrā būs Izraēlas, Ukrainas un Lietuvas basketbolisti. Pēc pirmā posma visas komandas cīnīsies astotdaļfinālā.

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Sarasts ir plašs, jo diemžēl pagaidām nav skaidrības par vairāku spēlētāju līdzdalību. Droši zināms, ka sākotnēji iecerētajiem basketbolistiem veselības dēļ nevarēs palīdzēt Kāris Garoza, bet Zigmāram Raimo ir vasaras mācības Amerikā. Par citiem vēl ir jautājumi. Verners Kohs patlaban piedalās pirmsdrafta treniņos ASV un turpmākais grafiks atkarīgs no tā, kā viņam tur veiksies. Roberts Blumbergs, pēc aģenta sniegtās informācijas, kārto mācību lietas un varētu ievienoties pēc 20.jūnija. Artūrs Strautiņš kādu brīdi vēl būs Itālijas kluba rīcībā. Pret Rodiona Kuruca spēlēšanu izlasē iebilstot “Barcelona”. Vairākiem ir veselības problēmas.

Kandidātiem patlaban ir iespēja apmeklēt individuālos treniņus, kā arī veikt veselības pārbaudes. 12. jūnijā uz treniņnometni Madonā dosies visi, kas tobrīd būs Latvijā. Tur darbosimies līdz 22. jūnijam un, iespējams, pakāpeniski samazināsim kandidātu skaitu. Pēc trenēsimies Rīgā. 3. jūlijā dosimies uz nopietnu pārbaudes turnīru Turcijā. Būs piecas vērtīgas spēles, kas palīdzēs tikt skaidrībā par atsevišķu spēlētāju varēšanu un izveidot komandas modeli.”

U20 izlases kandidāti.

Sešiem spēlētājiem (Renāram Birkānam, Verneram Koham, Eduardam Hāzneram, Mārcim Saulītim, Džeikam Eduardam Krūmiņam, Dāvim Gūtmanim) ir pērnā U20 čempionāta pieredze.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!