Logo

U20 vīrieši: neveiksmes cīņā ar Turcijas komandu

U20 vīrieši: neveiksmes cīņā ar Turcijas komandu

Latvijas U20 vīriešu izlase (1997./1998.dzimšanas gads) sešu komandu pārbaudes turnīrā Stambulā piedzīvoja otro zaudējumu, piekāpjoties Turcijas U20 izlasei – 68:97 (16:21, 35:47, 54:71). Ceturtdien plkst.14 spēle ar Krievijas U20 izlasi (spēles var redzēt Turcijas Basketbola federācijas kanālā TBF Youtube).

Latvijas komandu, kuras kandidātu sarakstu pamatīgi izretinājuši vairāku spēlētāju savainojumi, augstskolu un klubu ierobežojumi, Stambulā turpina vajāt veselības likstas. Pirmajā spēlē ar Lietuvas komandu potīti savainoja Arnolds Krauklis, pēc mača cirkšņa savainojums “pieteicies” otrdienas rezultatīvākajam spēlētājam Verneram Koham, bet mačā ar Turcijas izlasi potīti savainoja Artūrs Strautiņš. Divi pēdējie piederēja šaurajam līderu lokam.

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Izskatās, ka komandai kāds uzlicis lāstu... Mūsu “garajā galā” jau tā trūkst spēlētāju, un traumas šo problēmu vēl vairāk saasina. Pēdējā ceturtdaļā bijām spiesti spēlēt ar pieciem “mazajiem”.

Turnīrs, kas bija paredzēts kā lietderīga spēku pārbaude un vērtīga pieredze, kļuvis par smagu slogu. Koha savainojuma nopietnību grūti novērtēt, bet savainotajai vietai vismaz kādu laiku nepieciešams miers. Tāpat kā Kraukļa potītei. Strautiņu pēc spēles aizveda uz slimnīcu veikt izmeklējumus, bet skats nebija labs. Vēl jānospēlē trīs mačus, kuru laikā, risinot sportiskos uzdevumus, jādomā arī par to, lai nepārslogotu puišus un, nedod Dievs, neiedzīvotos vēl kādā problēmā.”

Citās turnīra spēlēs: Serbija – Melnkalne 71:67, Turcija – Krievija 69:57, Lietuva – Melnkalne 102:50, Serbija – Krievija 94:70. Pēc 2 kārtām: Lietuva 2-0, Turcija 2-0, Serbija 2-0,  Krievija 0-2, Melnkalne 0-2, Latvija 0-2.

Visi “Turgut Atakol” turnīra dalībnieki gatavojas Eiropas U20 čempionātam, kas 15. jūlija sāksies Grieķijas pilsētā Heraklionā. Eiropas čempionātā Latvijas komandas pretinieki C grupas turnīrā būs Izraēlas, Ukrainas un Lietuvas basketbolisti. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no D grupas komandām (Spānija, Serbija, Slovēnija, Itālija).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!