Logo

U20 vīrieši: pārbaudes turnīrā Turcijā zaudējums Lietuvai

U20 vīrieši: pārbaudes turnīrā Turcijā zaudējums Lietuvai

Latvijas U20 vīriešu izlase (1997./1998.dzimšanas gads) sešu komandu pārbaudes turnīru Stambulā sākuši ar zaudējumu Lietuvas U20 izlasei – 65:99 (23:19, 36:44, 52:73). Trešdien plkst.19 spēle ar Turcijas U20 izlasi (spēles var redzēt Turcijas Basketbola federācijas kanālā TBF Youtube).

Latvijas komanda pēc nervoza sākuma uzķēra spēles ritmu un 18.minūtē bija vadībā ar 36:34. Tad vairākas kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā lietuviešiem palīdzēja veikt 10:0 izrāvienu, pārņemot iniciatīvu, kas netika izlaista no rokām arī otrajā puslaikā.

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Mums šī bija pirmā pārbaudes spēle, turklāt treniņos nevarējām nopietni modelēt spēli pieci pret pieci, jo vienkārši trūkst centra spēlētāju diviem piecniekiem. Turnīra laikā pakāpeniski jāuzlabo sportiskā forma, jāiegūst spēles garša un jāuzlabo savstarpējā sapratne gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Arī jāpierod darboties ar augstu intensitāti.

Spēles fragmentos, kad izdevās paātrināt spēli, izdevās tikt pie brīviem metieniem un trāpīt ar samērā labu procentu, turoties sāncenšiem līdzās vai pat soli priekšā. Pozicionālā spēlē viegli negāja. Jāstrādā, lai tādas epizodes būtu garākas un komandas sniegums stabilizētos. Šoreiz lūzumu pretiniekiem ļāvām panākt pārāk viegli.

Visi tika laukumā, tiesa, Krauklis potītes savainojuma dēļ nospēlēja tikai pusotru minūti. Ceru, ka turnīra gaitā viņš varēs atgriezties ierindā. Gan katram spēlētājam atsevišķi, gan komandai kopā bija labas epizodes un ne tik labas. Skatīsimies video, norādot uz kļūdām un domājot, kā tās izlabot.”

Trešdien Latvijas komanda spēlēs ar Turcijas U20 izlasei, ceturtdien - ar Krieviju, piektdien - ar Melnkalni, sestdien - ar Serbiju.

Visi “Turgut Atakol” turnīra dalībnieki gatavojas Eiropas U20 čempionātam, kas 15. jūlija sāksies Grieķijas pilsētā Heraklionā. Eiropas čempionātā Latvijas komandas pretinieki C grupas turnīrā būs Izraēlas, Ukrainas un Lietuvas basketbolisti. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no D grupas komandām (Spānija, Serbija, Slovēnija, Itālija). 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!