Logo

U20 vīrieši: uz pārbaudes turnīru Turcijā dosies velna ducis

U20 vīrieši: uz pārbaudes turnīru Turcijā dosies velna ducis

Latvijas U20 vīriešu izlase (1997./1998.dzimšanas gads) no 4. līdz 8.jūlijam Stambulā piedalīsies sešu komandu pārbaudes turnīrā. Visi dalībnieki gatavojas Eiropas U20 čempionātam, kas 15. jūlija sāksies Grieķijas pilsētā Heraklionā.

Latvijas U20 vīriešu izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Kandidātu saraksts, kurā sākotnēji bija 24 spēlētāji, sarucis līdz 14 basketbolistiem, no kuriem uz Stambulu dosies 13. Sastāva sijāšanu ietekmējuši dažādi faktori – mācības, veselības stāvoklis, individuālais treniņplāns, sportiskā konkurence.

Diemžēl ļoti nopietni izretināts “garais gals”. Jau pirms treniņnometnes sākuma zināju, ka nevarēs spēlēt Zigmārs Raimo, Kārlis Garoza un Kārlis Siliņš. Uzaicinājumam neatsaucās Roberts Dembskis, kurš gatavojas braukt mācīties uz ASV. Visbeidzot nopietnu infekciju saķēris Mārcis Saulītis, un ārstu prognoze liek domāt, ka līdz Eiropas čempionātam viņš nepagūs atveseļoties. Piektajā pozīcijā rezervju vairs nav, tāpēc būs jāspēlē daudz savādāk, nekā bija domāts.

Līdz šim treniņos mums bija grūti darboties pieci pret pieci, jo centru pozīcijās trūka spēlētāju. Labākos sastāva variantus un efektīvāko taktiku meklēsim Turcijas turnīra laikā, kur rezultātiem nebūs lielas nozīmes. Galvenais – nepārslogot komandas līderus un neiedzīvoties jaunās problēmās. Piecos pārbaudes mačos ar labiem pretiniekiem jāuzķer spēles ritms.”

Eiropas čempionātā Heraklionā Latvijas komandas pretinieki C grupas turnīrā būs Izraēlas, Ukrainas un Lietuvas basketbolisti. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no D grupas komandām (Spānija, Serbija, Slovēnija, Itālija). 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!