Logo

Arnis Vecvagars vadīs Kazahstānas vicečempionus

Arnis Vecvagars vadīs Kazahstānas vicečempionus

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars līdz 2018./2019. gada klubu sezonas beigām noslēdzis līgumu ar Kazahstānas vicečempioniem Aktiravas “Barsy”, kas spēlē savas valsts čempionātā un Balkānu līgā. Vecvagars amatā klubā stāsies nedēļas beigās.

Vīriešu valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Darbs Latvijas valstsvienībā ir un būs mana prioritāte, bet ikdienas prakse klubā palīdzēs uzturēt “sportisko formu”, kas trenerim tikpat svarīga, cik spēlētājiem. Klubs ir informēts par maniem pienākumiem Latvijā un neliks šķēršļus to pildīšanai.”

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Iespēja savienot pienākumus valstsvienībā ar darbu kādā klubā paredzēta mūsu līgumā ar galveno treneri. Tāda prakse bijusi veiksmīga iepriekš un nešaubos, ka treneris Vecvagars izdarīs visu nepieciešamo, lai valstsvienība labi sagatavotos izšķirošajām Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēm.”

Arnis Vecvagars iepriekš vadījis Latvijas komandas “BA Turība” un “Jūrmala/Fēnikss”, kā arī Latvijas U18 un U20 izlases. Kopš 2017. gada oktobra – vīriešu valstsvienības galvenais treneris. Vecvagara vadībā valstsvienība Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā 10 spēlēs izcīnījusi 6 uzvaras un grupā dala 3./4. vietu. Divas uzvaras pēdējās kvalifikācijas  spēlēs februārī Latvijas komandai pirmo reizi nodrošinās ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!