Logo

Bagatskis: “Zinu Pasečņika lēmumu, strādāšu ar tiem, kas grib un var spēlēt valstsvienībā”

Bagatskis: “Zinu Pasečņika lēmumu, strādāšu ar tiem, kas grib un var spēlēt valstsvienībā”

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis pieņēmis zināšanai Anžeja Pasečņika lēmumu šogad nepretendēt uz līdzdalību Eiropas čempionātā.

Vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis:

“Anžeja Pasečņika pārstāvis pēc ilgas pauzes paziņoja, ka Anžejs valstsvienībā nespēlēs, jo pret to iebilstot klubi.

Kā valstsvienības galvenais treneris vienmēr esmu ar izpratni izturējies pret spēlētāju ilgtermiņa attīstības interesēm un pieļāvis elastīgus risinājumus attiecībā uz iesaistīšanos komandas kopdarbā. Nešaubos, ka līdzdalība valstsvienības darbā kopā ar citiem Latvijas labākajiem basketbolistiem sekmētu Anžeja izaugsmi, kā tas jau notika pagājušajā gadā, kad, saskatot Anžeja potenciālu, devu viņam iespēju sevi parādīt, ko viņš labi izmantoja. Redzēju viņam vietu šāgada komandas ideālajā modelī, bet nevēlos komentēt viņa lēmumu. Mans uzdevums ir strādāt un meklēt risinājumus ar tiem spēlētājiem, kuri grib un var spēlēt valstsvienībā. Novēlu Anžejam veiksmīgu karjeras turpinājumu.

Priecē tas, ka visi, kuri piedalīsies treniņos un pretendēs uz līdzdalību Eiropas čempionātā, ir sportiski motivēti nopietni sagatavoties, lai Stambulā parādīt iespējami labāko sniegumu. Pirmdien tiekamies pirmajā treniņā.”

Komentāri (1)

Seko mums!