Logo

Basketbola brīnums Bērnu slimnīcā!

Basketbola brīnums Bērnu slimnīcā!

Šodien Bērnu slimnīcā viesojās Latvijas vīriešu basketbola valstvienība pilnā sastāvā, Kristapu Porziņģi, brāļus Dāvi un Dairi Bertānus, Jāni Timmu un Jāni Blūmu ieskaitot, lai tiktos ar slimnīcas mazajiem pacientiem!

Uzmundrinājums un atbalsts atveseļošanās laikā ir ļoti svarīgs, un iespēja satikt izcilos sportistus bērniem bija īpašs notikums. Šī bija pirmā Latvijas vīriešu basketbola valstvienības viesošanās Bērnu slimnīcā, pēc kuras basketbolisti ieguva vairākus bērnu darinātus uzmundrinājuma plakātus, ko ņemt līdzi uz čempionātu, savukārt bērniem šī diena noteikti paliks atmiņā vēl ilgi, arī pateicoties daudzajām kopbildēm un selfijiem. Katrā ziņā šodien Bērnu slimnīcā bija svētki, un pozitīvās un sirsnīgās emocijas guva pārsvaru pār sāpīgām procedūrām un kreņķiem, ka kāds laiks jāpavada slimnīcā.

„Bērnu slimnīcas fonds ikdienā palīdz bērniem uzlabot veselību, nodrošinot dažāda veida diagnostiku, iespējas ārstēties ārpus Latvijas, sarūpējot medikamentus, palīgierīces un citas lietas, kas nepieciešamas, lai bērns varētu veiksmīgi atveseļoties. Taču arī prieks un pozitīvas emocijas palīdz veseļoties, tāpēc regulāri cenšamies sagādāt mazajiem pacientiem patīkamus pārsteigumus. Satikt Kristapu Porziņģi kopā ar citiem Latvijas valstvienības basketbolistiem Bērnu slimnīcā ir gandrīz kā brīnums, un, iespējams, dažiem pacientiem tas bija vasaras labākais piedzīvojums. Esmu ļoti pateicīga puišiem un komandas vadībai par atsaucību un iespēju šajā komandai ļoti saspringtajā laikā atnākt ciemos pie bērniem. Ceru, ka šīs dienas labās emocijas un bērnu gatavotie plakāti spēlētājiem dos paplidus stimulu un atbalstu čempionātā, savukārt bērniem basketbolistu novēlējumi palīdzēs ātrāk veseļoties!”,  pateicību pauda Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!