Logo

Basketbola valstsvienība viesojas “Putnu fabrika Ķekava” ražotnē

Basketbola valstsvienība viesojas “Putnu fabrika Ķekava” ražotnē

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pārstāvji ciemojās pie komandas atbalstītājiem “Putnu fabrika Ķekava”.Basketbolistiem bija iespēja iepazīties ar apstākļiem, kādos putni tiek audzēti un uzņēmuma īstenotajām metodēm, saistītām ar putnu labturību un biodrošību, kā arī ražošanas procesu – gaļas pārstrādi. Valstsvienību pārstāvēja galvenais treneris Arnis Vecvagars, ārsts Mārtiņš Pulveris, menedžeris Emīls Toms  un Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktors  Kaspars Cipruss.

 “Vistas gaļa ir neatņemama sastāvdaļa katra sportista ēdienkartē, īpaši pirms spēlēm, kad nepieciešams ātri uzņemt daudz enerģijas. Ciemošanās pie “Ķekava” sagrāva dažus mītus, kurus biju dzirdējis pirms gadiem desmit. Šodien pārliecinājāmies, ka Ķekava produkcija, kura nonāk mūsu veikalu plauktos, patiešām ir tepat izaudzēta, un ražošanas process ir sakārtots tik efektīvs un pārdomāts, ka gaļa ir augstākās kvalitātes un absolūti droša. Izrādās, ka ražošanas procesā tiek ievērota tikpat liela un pat lielāka disciplīna kā sportā, nodrošinot izcilību un augstas raudzes darba  rezultātu, “ savos iespaidos par vizīti “Putnu fabrikā Ķekava” dalās basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Ienākot putnu mītnēs, sportistiem bija jāievēro īpaši stingra ikdienas rutīna – jāizmanto speciāls apģērbs un apavi, kā arī jāveic nepieciešamās higiēnas procedūras, lai garantētu maksimālu biodrošību ēkās, kurās tiek turēti putni. Striktais higiēnas un dezinfekcijas pasākumu komplekss nodrošina vistu augšanu neslimojot un tātad – bez antibiotikām.

“Šobrīd daudz uzmanības mediķi pievērš ne tikai pārtikas produktu šī brīža ietekmei uz uztura kvalitāti, bet arī uz vidi un sabiedrības veselību ilgtermiņā. Un meklē tādus produktus, par kuru kvalitāti un drošību var būt absolūti pārliecinātu. Viena no satraucošākajām problēmām, kas pasaulē strauji aug, ir noturība pret antibiotikām. Tāpēc kā ārsts redzu, cik būtiski ir ierobežot antibiotiku izmantošanu gan cilvēku ārstēšanā, gan veterinārijā,” stāsta Latvijas basketbola valstsvienības ārsts Mārtiņš Pulveris.

Jau ziņots, ka Latvijas Basketbola savienība un “Putnu fabrika Ķekava” uzsāka sadarbību šī gada septembrī, noslēdzot līgumu par atbalstu Latvijas basketbola vīriešu izlases sportistiem līdz sezonas beigām.  

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!