Logo

Biļetes uz spēli Latvija – Lietuva var iegādāties TVNET

Biļetes uz spēli Latvija – Lietuva var iegādāties TVNET

Šodien, 14.jūnijā, plkst.17 portālā TVNET sākās biļešu tirdzniecība uz sestdien, 19. augustā, „Arēnā Rīga” paredzēto vīriešu basketbola valstsvienību spēli Latvija – Lietuva.

Biļetes nopērkamas šeit: http://www.tvnet.lv/sports/basketbols/664573-perc_biletes_uz_basketbola_valstsvienibas_speli_ar_lietuvu 

12 dienas pirms Eiropas basketbola čempionāta sākuma Latvijas valstsvienība spēlēs ar Eiropas vicečempioni Lietuvas izlasi. Abas komandas būs labākajos sastāvos, laukumā izies vismaz 5 NBA klubu spēlētāji, kā arī Eirolīgas zvaigznes. Kristaps Porziņģis pret Jonu Valančūnu, Jānis Timma pret Mindaugu Kuzminsku, Jānis Strēlnieks pret Mantu Kalnieti un tribīnēs latviešu līdzjutēji pret lietuviešu faniem – būs lielisks basketbols un spilgtas emocijas.

Lai iegādātos biļetes:

1)      Ieej portālā www.tvnet.lv;

2)      Noklikšķini uz spēles Latvija – Lietuva banera;

3)      Atvērtajā logā izvēlies biļetes, veic apmaksu un saņem biļeti.

Jau astoņdesmit gadus Latvijas un Lietuvas basketbolistu divcīņas bijušas īpaši principiālas, un mūsu komanda ne reizi vien pārspējusi slavenos sāncenšus. “Arēna Rīga” līdz šim bijusi veiksmīga Latvijas valstsvienībai, kas 2007. gadā aizraujošā cīņā uzvarēja ar 84:83 un 2009. gadā ar 81:79. Tiesa, pēdējā tikšanās reizē 2015. gadā pārāki bija lietuvieši. Vajadzīgs revanšs!

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis: “Nekad neesmu vairījies pārbaudes spēlēs sacensties ar spēcīgiem pretiniekiem, tai skaitā lietuviešiem (viņi gan negribēja ar mums spēlēt 2015. gada vasarā). Lai arī pēdējos mačos pārsvars allaž bijis pretiniekiem, garos spēles posmos esam bijuši līdzvērtīgi pretinieki un šīs spēles daudz devušas gan mums, gan, esmu pārliecināts, arī pretiniekiem. 19. augusta mačs “Arēnā Rīga” būs īpašs, jo abām komandām tā būs pirmā spēle labākajos sastāvos. Ceru, ka gaisotnes ziņā piedzīvosim ko līdzīgu EuroBasket’2015 emocijām un abu komandu zvaigznes iepriecinās skatītājus ar augstākās klases basketbolu. Spēle dos daudz vērtīgas informācijas, bet svarīgi, ka pēc tās līdz EuroBasket2017 startam būs pietiekami daudz laika atkal uzlādēt emociju baterijas.”

Komentāri (1)

Seko mums!