Logo

Digitālā tikšanās ar vīriešu basketbola valstsvienību “Mūsu zeme – Latvija!” - pirmdien plkst.11

Digitālā tikšanās ar vīriešu basketbola valstsvienību “Mūsu zeme – Latvija!” - pirmdien plkst.11

Gatavojoties vīriešu valstsvienības spēlēm EuroBasket2022 kvalifikācijas turnīrā, Latvijas Basketbola savienība pirmdien, 23. novembrī plkst.11:00 visus interesentus aicina uz digitālo tikšanos @basketbols Facebook lapā.

https://www.facebook.com/Basketbols/posts/4112831788744121 

Tikšanās laikā

  • uzzināsim Latvijas valstsvienības sastāvu nedēļas nogalē paredzētajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra sabraukumā Sarajevā;
  • dzirdēsim valstsvienības galvenā trenera Roberta Štelmahera komentāru;
  • uzklausīsim Latvijas valstsvienības dalībnieku uzrunas un atbildes uz jautājumiem;
  • novērtēsim spēlētāju prasmes nestandarta situācijās.

Pirmdien pēcpusdienā Latvijas valstsvienība ar līgumreisu dosies uz Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētu Sarajevu, kur aizvadīs spēles ar Grieķijas (piektdien, 27. novembrī, plkst.19) un Bosnijas (svētdien, 29. novembrī, plkst.22) izlasēm. Spēles tiešraidē varēs redzēt TV6 un TV3 Sport.

Pandēmijas apstākļos Eiropas čempionāta finālturnīrs pārcelts uz 2022. gada septembri, lai nekonfliktētu ar 2021. gada vasarā paredzētajām Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Kvalifikācijas turnīra H grupā pēc pirmajām divām kārtām Grieķijas izlasei ir 2 uzvaras, Bosnijai un Bulgārijai pa 1. Latvijas vienība startējusi ar diviem zaudējumiem. Kaut arī abu spēļu gaitā bija pārsvars un galotnē iespējas uzvarēt, Rīgā pret Bosniju iznāca 61:62 un izbraukumā pret Bulgāriju 2. pagarinājumā – 104:110.

Pēdējās divas kārtas paredzētas februārī, kad sabraukumā vajadzēs spēlēt ar Bulgāriju un Grieķiju.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!