Logo

EuroBasket2017: kā iegādāties biļetes uz Latvijas spēlēm?

EuroBasket2017: kā iegādāties biļetes uz Latvijas spēlēm?

Tirdzniecībā pieejamas biļetes uz Eiropas vīriešu basketbola čempionāta spēlēm. Latvijas valstsvienība pirmajā posmā spēlēs Stambulā, “Fenerbahce” arēnā.

Latvijas komandas spēļu grafiks (Latvijas un Stambulas laiks sakrīt): 1. septembrī plkst.17 ar Serbiju, 2. septembrī 14:15 ar Beļģiju, 4. septembrī 14:15 ar Lielbritāniju, 5. septembrī 1415 ar Krieviju, 7.septembrī 20:45 ar Turciju.

Lai iegādātos biļetes:

1)      apmeklējiet biļešu tirgotāju mājaslapu http://www.biletix.com/fiba2017/TURKIYE/en;

2)      izvēlieties jūs interesējošo variantiem:

  • visas D grupas dienas spēles (Group D - Day Time Games Package) – šajā piedāvājumā ir biļetes uz 10 mačiem, tai skaitā četrām Latvijas spēlēm (izņemot Latvija – Turcija);
  • D grupas dienas spēles (Group D - Day Time Games) – šajā piedāvājumā ir biļetes uz atsevišķām dienām, tai skaitā četrām Latvijas spēlēm (izņemot Latvija – Turcija);
  • visas D grupas spēles (Group D - All Games Package) – biļetes uz visām 15 spēlēm, tai skaitā visām Latvijas spēlēm;
  • Turcijas spēles (Turkey's Games) – biļetes uz mājinieku spēlēm, tai skaitā arī uz spēli Latvija – Turcija.

3)      Kad apstiprināta vēlme iegādāties biļeti (nospiests “Buy now”), izvēlnē “Membership Card / Campaign Type” jāizraugās “Latvia stands”. Pēc tam jāizraugās cenu kategorija un vieta kādā no piedāvātajiem sektoriem.

Tirdzniecības vietā pieejamas biļetes arī uz izslēgšanas turnīra spēlēm, kas Stambulā, “Sinan Erdem Arena”, risināsies no 9. līdz 17. septembrim.

Biļetes uz EuroBasket2017 spēlēm varēs iegādāties tikai rīkotāju izraudzītajās tirdzniecības vietās. Latvijas Basketbola savienība ar biļešu izplatīšanu nenodarbojas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!