Logo

Jānis Blūms: “Valstsvienības spēlētāji novērtē iespēju trenēties kopā”

Jānis Blūms: “Valstsvienības spēlētāji novērtē iespēju trenēties kopā”

No 1. jūnija Latvijas Basketbola savienība Elektrum Olimpiskajā centrā rīko sieviešu un vīriešu valstsvienību, kā arī U16 un U18 izlašu kandidātu koptreniņus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus (pirmdienās un trešdienās vīrieši un jaunieši, otrdienās un ceturtdienās sievietes un jaunietes).

Pirmdien, 1. jūnijā, vīriešu valstsvienības pirmajā nodarbībā treneru Roberta Štelmahera, Uvja Helmaņa, Raimonda Feldmaņa un Oskara Ernšteina vadībā ierindā bija 12 basketbolisti: Jānis Bērziņš, Kaspars Bērziņš, Jānis Blūms, Artjoms Butjankovs, Kristaps Dārgais, Rolands Freimanis, Mārtiņš Laksa, Toms Leimanis, Dāvis Rozītis, Artūrs Strautiņš, Aigars Šķēle un Jānis Timma.

Valstsvienības darba programmā iekļausies arī Žanis Peiners un Ojārs Siliņš, kuriem turpinās rehabilitācijas process pēc savainojumiem. Paredzams, ka darba gaitā komandai pievienosies vēl vairāki spēlētāji

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers:

“Visi – gan spēlētāji, gan treneri – esam nestandarta situācijā, tāpēc treniņprogrammā meklējam un meklēsim nestandarta risinājumus, pieskaņojoties spēlētāju kondīcijai un konkrētān vajadzībām. Virzīsimies soli pa solim, palīdzot spēlētājiem labāk sagatavoties nākamai sezonai, kuras laikā valstsvienību gaida svarīgas spēles.”

Latvijas vīriešu valstsvienības kapteinis Jānis Blūms:

“Visi spēlētāji vasarās meklē iespējas trenēties, un ļoti labi, ka Basketbola savienība nodrošina iespēju valstsvienības dalībniekiem un kandidātiem to darīt kopā, pieredzējušu treneru vadībā. Spēlētāji jūt, ka nav aizmirsti, var koncentrēties treniņiem, turklāt kopīgā darbā nostiprinās komandas ķīmija. Labi, ka vasaru lietderīgi izmantos arī jaunatnes izlašu dalībnieki. Pats gatavojos savai 22. profesionāļa sezonai – ceru, ka nekāda pandēmija manus plānus neietekmēs.”

Vīriešu valstsvienību atbalsta: OlyBet Sports Bar, p/f Ķekava, Circle K, Knauf, Rexona un Mangaļi.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem nodrošināsim iespējas apmeklēt valstsvienību un jaunatnes izlašu treniņus, kā arī intervēt trenerus un spēlētājus, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un iepriekš obligāti saskaņojot ierašanās laiku: matiss.stasjuns@lbs.lv vai 26187486.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!