Logo

Latvijā notiks Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas sabraukums

Latvijā notiks Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas sabraukums

FIBAEurope valde apstiprinājusi Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīru sabraukumu norises vietas. Latvijas Basketbola savienībai piešķirtas tiesības novembrī rīkot 2021. gada Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles.

Valstsvienību vajadzībām novembrī paredzēts “logs” no 8. līdz 15. novembrim, spēles paredzēts rīkot 12. un 14. novembrī. I grupas turnīrā Latvijas sieviešu komanda spēlēs ar Vācijas un Horvātijas izlasēm (oriģinālajā kalendārā abi mači bija paredzēti izbraukumā). Vēl Rīgā spēlēs Horvātija – Ziemeļmaķedonija un Ziemeļmaķedonija – Vācija.

Pēc divām kārtām I grupā Horvātijas izlasei ir 2 uzvaras, Latvijai un Vācijai pa 1, Ziemeļmaķdonijai 0.

Finālturnīram, kas paredzēts 2021. gada jūnijā Spānijā un Francijā, kvalificēsies deviņu grupu uzvarētājas un piecas labākās otro vietu ieguvējas.

Latvijas vīriešu valstsvienība novembra beigās sabraukumā Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā spēlēs ar Grieķijas un Bosnijas izlasēm.

Pēc divām kārtām Grieķijai ir 2 uzvaras, Bosnijai un Bulgārijai pa 1, bet Latvijas komanda sākusi ar diviem zaudējumiem. Finālturnīram kvalificēsies grupas trīs labākās komandas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!