Logo

Par vīriešu basketbola valstsvienības oficiālo atbalstītāju kļūst SIA Knauf

Par vīriešu basketbola valstsvienības oficiālo atbalstītāju kļūst SIA Knauf

Sadarbības partnerus vieno vēlme būt līderiem savās darbības jomās, tiecoties pēc visaugstākajiem mērķiem un vairojot labas emocijas.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas svarīgajām Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Bosnijas un Hercegovinas (piektdien, 21. februārī, plkst.19:30 “Arēnā Rīga”) un Bulgārijas (pirmdien, 24. septembrī, plkst.19:00 Botevgradā) izlasēm.

Svarīgo cīņu priekšvakarā piektdien, 14. februārī, Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis un SIA Knauf parakstīja sadarbības līgumu.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība jau pēc dažām dienām spers pirmos soļus ceļā uz nākamo lielo mērķi – Eiropas čempionāta finālturnīru. Lai komanda varētu kvalitatīvi sagatavoties un veiksmīgi startēt atbildīgajās sacensībās, viens no Latvijas Basketbola savienības pamatuzdevumiem ir sadarbība ar atbalstītājiem, kas novērtē mūsu komandas lielo potenciālu. Efektīva sadarbība ar uzņēmumiem atbalsta jomā samazina atkarību no valsts dotācijām un sponsoru ziedojumiem. Ceru, ka sadarbība ar SIA Knauf palīdzēs sasniegt mūsu pirmo kopīgo mērķi – kvalificēties Eiropas čempionātam.”

SIA Knauf rūpnīcas direktors Arnis Ivanovs:

“Tāpat kā māju nevar uzcelt vienā dienā, arī lai kļūtu par izcilu basketbolistu, ir jātrenējas gadiem. Mēs, SIA Knauf, ar lielu interesi vienmēr sekojam līdzi mūsu basketbolistu panākumiem, tāpēc šobrīd esam priecīgi paziņot, ka esam ieņēmuši vīriešu basketbola izlases atbalstītāja lomu. Vīru mērķi uzstādīti īpaši augsti, tādēļ ceram, ka kopā ar līdzjutējiem spēsim nodrošināt uzvarām nepieciešamo enerģiju. Vēlam mūsējiem cīņassparu, neatlaidību un, protams, veiksmi – tad neizpaliks arī uzvaras!”

Par SIA Knauf

SIA Knauf ir starptautiski atzīts, inovatīvs būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs un viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir ģipškartona, ģipša šķiedras, cementa un akustisko plākšņu, sauso ģipša un kaļķa-cementa maisījumu, kā arī fasādes siltināšanas materiālu ražošana, vienlaikus atbalsot ilgtspējīgu būvniecību. Latvijā uzņēmums SIA Knauf dibināts 1994. gadā un šobrīd nodarbina 195 darbiniekus.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!