Logo

Piesakies par brīvprātīgo Latvijas izlases spēlēs Rīgā!

Piesakies par brīvprātīgo Latvijas izlases spēlēs Rīgā!

11., 19., 20. un 24. augustā “Arēnā Rīga” norisināsies Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pārbaudes spēles, gatavojoties 2017.gada Eiropas čempionātam. Visi interesenti laipni aicināti pieteikties brīvprātīgo darbā, lai palīdzētu spēļu organizācijā.

Brīvprātīgajiem būs iespēja četrās spēlēs roku rokā darboties kopā ar Latvijas, Polijas, Lietuvas, Rumānijas un Čehijas basketbola izlasēm. Tā ir iespēja iesaistīties un iegūt pieredzi augsta līmeņa pasākumu rīkošanā, kā arī gūt daudz pozitīvu emociju.

Brīvprātīgo darba pienākumi būs dažādi – laukuma uzkopšana spēļu laikā, biļešu kontrole, vieus komandu komandu pavadīšana Rīgā, komandas vārdā kontaktējoties ar viesnīcu, organizatoriem utt.

Kopumā nepieciešamo brīvprātīgo darbinieku skaits ir visai liels, tāpēc spēļu rīotāji cer, ka jaunieši būs aktīvi, gluži kā iepriekšējos lielajos basketbola čempionātos. Brīvprātīgie tiks nodrošināti ar īpašu attieksmi, nepieciešamo apmācību un oriģināliem T – krekliem.

Laipni aicināti ir pilnīgi visi – gan meitenes, gan puiši no 15 gadu vecuma. Interesenti var pieteikties aizpildot anketu mājaslapā http://ej.uz/brivpratigie2017 līdz šā gada 6. augustam. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 67292087 vai rakstot e–pastu brīvprātīgo koordinatoram Mārtiņam Pureniņam martins.purenins@lbs.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!