Logo

Portālā TVNet var iegādāties biļetes uz visām Latvijas valstsvienības spēlēm

Portālā TVNet var iegādāties biļetes uz visām Latvijas valstsvienības spēlēm

Biļetes nopērkamas šeit:

Latvija – Polija (piektdien, 11. augustā, plkst.19:30). Pērc biļeti: 

Latvijas valstsvienībai pirmā pārbaudes spēle Rīgā – lieliska iespēja klātienē redzēt debitanta Kristapa Porziņģa un piecus gadus Rīgā neredzētā Dāvja Bertāna sniegumu, kā arī novērtēt komandas sportisko formu trīs nedēļas pirms Eiropas čempionāta sākuma.

Polijas izlase, kuras jaunie līderi Mateušs Poņitka un Pržemislavs Karnovskis 2011. gadā lieliski spēlēja U19 pasaules čempionātā Rīgā, kur pārspēja Latvijas izlasi ar Dāvi Bertānu un Jāni Timmu ierindā, mūsējiem tradicionāli bijis ciets rieksts. Līdzšinējā bilance kopš 1992. gada ir 7-6 Latvijas labā, pirms diviem gadiem uzvaras izrautas aizraujošās galotnēs – 84:82 un 81:80.

Latvija – Lietuva (sestdien, 19. augustā, plkst.19:30). Pērc biļeti:

12 dienas pirms Eiropas basketbola čempionāta sākuma Latvijas valstsvienība spēlēs ar Eiropas vicečempioni Lietuvas izlasi. Abas komandas būs labākajos sastāvos, laukumā izies vismaz 5 NBA klubu spēlētāji, kā arī Eirolīgas zvaigznes. Kristaps Porziņģis pret Jonu Valančūnu, Jānis Timma pret Jonu Mačuli, Jānis Strēlnieks pret Mantu Kalnieti un tribīnēs latviešu līdzjutēji pret lietuviešu faniem – būs lielisks basketbols un spilgtas emocijas.

Jau astoņdesmit gadus Latvijas un Lietuvas basketbolistu divcīņas bijušas īpaši principiālas, un mūsu komanda ne reizi vien pārspējusi slavenos sāncenšus. “Arēna Rīga” līdz šim bijusi veiksmīga Latvijas valstsvienībai, kas 2007. gadā aizraujošā cīņā uzvarēja ar 84:83 un 2009. gadā ar 81:79. Tiesa, pēdējā tikšanās reizē 2015. gadā pārāki bija lietuvieši. Vajadzīgs revanšs!

Latvija – Rumānija (svētdien, 20. augustā, plkst.19:30). Pērc biļeti:

Latvijas valstsvienība iejutīsies Eiropas čempionāta spēļu ritmā – nepilnas 24 stundas pēc spēles ar Lietuvu jādodas laukumā pret Rumānijas izlasi. Laba pārbaude komandas raksturam un fiziskajai kondīcijai, kā arī Jāņa Strēlnieka, Daira Bertāna un citu spēlētāju gatavībai vienlīdz labi nospēlēt divus vakarus pēc kārtas. Rumāņi piedalījās Eiropas pirmajā čempionātā 1935. gadā un īpaši nopietni gatavojas EuroBasket2017 grupas turnīram, kas notiks Rumānijā.

Latvija – Čehija (ceturtdien, 24. augustā, plkst.19:30). Pērc biļeti:

Pēdējā iespēja novērtēt Latvijas valstsvienības gatavību Eiropas čempionāta finālturnīram, kā arī klātienē novēlēt veiksmi EuroBasket2017 cīņās. Pretinieki būs ļoti piemēroti izšķirošai pārbaudei, jo ar Čehijas komandu pēdējos gados izveidojušās īpašas attiecības. 2015. gadā EuroBasket turnīrā Rīgā Latvija uzvarēja ar 72:65, nedēļu vēlāk Lillē cīņā par 7.vietu pārāki bija čehi, bet pērn olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā atkal uzvarēja latvieši – 71:59. Kristaps Porziņģis pret Eirolīgas zvaigzni Janu Veseliju – tā būs izrāde, kas jāredz klātienē!

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!