Logo

Rīgā savu ceļojumu uzsāk 'EuroBasket 2017' Eiropas čempionu kauss

Rīgā savu ceļojumu uzsāk 'EuroBasket 2017' Eiropas čempionu kauss

Tradicionālo turneju pa visām 24 valstīm, kuru nacionālās izlases piedalīsies "EuroBasket 2017" turnīrā, uzsācis Eiropas čempionu kauss. Par godu 80 gadu jubilejai, kopš Latvija uzņēma 2. Eiropas meistarsacīkstes, tieši mūsu valstij piešķirts gods atklāt Eiropas čempionu kausa turneju ("Trophy Tour"). 

Prestižā trofeja Rīgā viesojās 9. un 10. aprīlī, un nākamajā dienā devās uz Islandi.

Sestdien, 9.aprīlī trofeja bija apskatāma T/C "Domina Shopping", kur "Basketbola dienas" ietvaros visi interesenti varēja gan to aptaustīt, gan nofotogrāfēties ar kausu un EuroBasket'2017 talismanu "Sam-Dunk".

Savukārt pirmdien, 10.aprīlī EuroBasket'2017 galvenā balva viesojās raidījumā "Overtime TV" un vēlāk devās uz kādu zīmīgu vietu Starta ielā – vēsturisko celtni, kur notika 2. Eiropas meistarsacīkstes. Pēc tam notika trofejas fotosesijas Rīgas skaistākajās vietās – pie Brīvības pieminekļa un Latvijas Nacionālās operas celtnes, kā arī Kluso centrā.

Eiropas čempionāta finālturnīrs 2017.gadā notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim. Priekšsacīkstes notiks Helsinkos (Somija), Klužā – Napokā (Rumānija), Stambulā (Turcija) un Telavivā (Izraēla), bet izslēgšanas turnīrs risināsies Stambulā. Latvija ielozēta D grupā, kas spēlēs Stambulā. Kopā ar Latviju šajā grupā būs mājiniece Turcija, tās izvēlētā partnere Krievija, Serbija, Beļģija un Lielbritānija.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!