Logo

Roberts Štelmahers un Mārtiņš Gulbis: Prieks, ka strādāsim profesionālos apstākļos

Roberts Štelmahers un Mārtiņš Gulbis: Prieks, ka strādāsim profesionālos apstākļos

Latvijas izlases komandās organizētais treniņprocess valsts labāko speciālistu vadībā ilgtermiņā būtiski ietekmē basketbolistu meistarības attīstību. Tāpēc, kaut arī FIBA atcēlusi 2020. gada vasarā paredzētās starptautiskās sacensības, Latvijas Basketbola savienība organizē gan valstsvienību, gan jaunatnes izlašu darbu.

No pirmdienas, 1. jūnija, Elektrum Olimpiskajā centrā sieviešu un vīriešu valstsvienību, kā arī U16 un U18 izlašu kandidāti un kandidātes divreiz nedēļā piedalīsies treniņos, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus (pirmdienās un trešdienās vīrieši un jaunieši, otrdienās un ceturtdienās sievietes un jaunietes). Papildus basketbola nodarbībām tiks organizēti fiziskās sagatavotības treniņi.

Treniņus vadīs valstsvienību galvenie treneri Roberts Štelmahers un Mārtiņš Gulbis, ar saviem palīgiem, kā arī jaunatnes izlašu galvenie treneri Matīss Rožlapa (U18 meitenes), Guntis Endzels (U18 puiši), Aigars Nerips (U16 meitenes) un Agris Galvanovskis (U16 puiši).

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers:

“Līdz tuvākajām spēlēm ir pārāk ilgs laiks, lai tām gatavotos mērķtiecīgi, bet katram spēlētājam ir lietas, pie kurām vērts piestrādāt. Prieks, ka to varēsim darīt profesionālos apstākļos. Kopā ar kolēģiem Uvi Helmani, Raimondu Feldmani un Oskaru Ernšteinu, kā arī medicīnisko personālu esam gatavi palīdzēt spēlētājiem gatavoties sezonai. Darba procesā varēsim viens otru labāk iepazīt, arī novērtēt jaunos spēlētājus.”

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Lieliska iespēja pakāpeniski atgriezties normālā basketbola dzīvē. Pirmās nedēļas, visticamāk, paies ieskrienoties – novērtējot un uzlabojot spēlētāju kondīciju pēc piespiedu dīkstāves. Turpinājumā darīsim to, kas bija iecerēts jau pirms pandēmijas – treniņprocesa gaitā labāk iepazīšu spēlētājas, savukārt viņas labāk sapratīs manas prasības un spēles koncepciju. Ceru treniņos redzēt visas – gan pieredzējušās spēlētājas, gan vairākas U20 izlases dalībnieces un ASV augstskolu studentes”.

Jūlija beigās sāksies treniņnometnes U14 un U15 meiteņu un puišu izlasēm, augustā paredzēti Baltijas kausa izcīņas turnīri U14, U15 un U16 vecuma grupas komandām.

Vīriešu valstsvienību atbalsta: OlyBet Sports Bar, p/f Ķekava, Circle K, Knauf, Rexona un Mangaļi.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem nodrošināsim iespējas apmeklēt valstsvienību un jaunatnes izlašu treniņus, kā arī intervēt trenerus un spēlētājus, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un iepriekš obligāti saskaņojot ierašanās laiku: matiss.stasjuns@lbs.lv vai 26187486.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!