Logo

Vīriešu basketbola valstsvienība un AS “Putnu fabrika Ķekava”: kopīgas vērtības un perspektīva sadarbība

Vīriešu basketbola valstsvienība un AS “Putnu fabrika Ķekava”: kopīgas vērtības un perspektīva sadarbība

Par Latvijas vīriešu basketbola valstvienības oficiālo atbalstītāju kļuvusi AS “Putnu fabrika Ķekava”. Sadarbības partnerus vieno izpratne un atbalsts sportiskam, aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, kā arī ambīcijas apliecināt sevi starptautiskā mērogā.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas svarīgajām Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Slovēnijas (piektdien, 14. septembrī plkst.19:30 “Arēnā Rīga”) un Spānijas (pirmdien, 17. septembrī plkst.20 Madridē) izlasēs. Sagatavošanās posmā liela nozīme būs pārbaudes spēlēm ar Somijas komandu (piektdien, 7. septembrī, plkst.19 “Arēnā Rīga”) un Lietuvas izlasi (svētdien, 9. septembrī, plkst.19:30 Vilņā un TVPlay Sports translācijā).

Svarīgo cīņu priekšvakarā ceturtdien, 6.septembrī, Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs parakstīja oficiālo sadarbības līgumu. Lai uzņemtu nepieciešamo spēkus, valstsvienības basketbolisti ar komandas līderiem Jāni Timmu, Jāni Strēlnieku un kapteini Jāni Blūmu priekšgalā aizvadīja grilēšanas pēcpusdienu “Ķekava grillparkā” Ķīpsalā.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Latvijas komandu labie rezultāti starptautiskajās sacensībās un mūsu spēlētāju veiksmīgās karjeras apliecina Basketbola savienības ilgtermiņa stratēģijas efektivitāti. Viens no LBS pamatuzdevumiem ir sagādāt labus apstākļus mūsu talantu izaugsmei, sākot no jaunatnes basketbola līdz pat valstsvienībām. Situācijā, kad valsts tikai daļēji var nodrošināt Latvijas izlašu kvalitatīvam darbam nepieciešamos līdzekļus, viena no LBS prioritātēm ir sadarbība ar atbalstītājiem, kas novērtē basketbolistu lielo potenciālu un abpusējo izdevīgumu. Efektīva sadarbība ar uzņēmumiem reklāmas jomā samazina atkarību no valsts dotācijām un sponsoru ziedojumiem. Priecājos, ka vīriešu basketbola valstsvienības atbalstītājiem pievienojusies “Putnu fabrika Ķekava”, un ceru, ka, kopā strādājot izdosies sasniegt mūsu pirmo kopīgo mērķi – kvalificēties Pasaules kausa izcīņai.”

AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs:

“Aktīvs dzīvesveids un uzturvielām bagāts uzturs ir pamats veselīgai ikdienai un spēka avots sasniegumiem. Tādēļ “Putnu fabrika Ķekava” jau vairākus gadus iesaistās valsts mēroga sporta notikumos, atbalsta Latvijas jaunos sporta talantus un piedalās sporta pasākumu programmās, kas vairo bērnu un jauniešu izpratni par aktīvu un veselīgu ikdienu. Atbalsts profesionālajam basketbolam mums ir jauns solis, lai veicinātu sportisku, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Latvijas sabiedrībā, kā arī atbalstītu mūsu sportistus ceļā uz starptautiskiem panākumiem.

Arī pats būdams ikdienā aktīvs, es redzu, ka “Putnu fabrika Ķekava” pieejai ražošanai ir daudz kopīga ar profesionālo sportu. Pirmkārt, tās ir rūpes par veselību, ko mēs palīdzam īstenot, ražojot paaugstinātas kvalitātes vistas gaļu ar marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”. Otrkārt, tas ir nopietns ikdienas darbs, lai nodrošinātu aizvien augstāku kvalitāti. Treškārt, tās ir ambīcijas apliecināt sevi starptautiskā mērogā – gan Baltijā, gan Eiropā un ārpus tās. Lai šodien uzsāktā sadarbība palīdz mūsu basketbolistiem startēt veiksmīgi!”

Par AS „Putnu fabrika Ķekava”

AS „Putnu fabrika Ķekava” ir Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi. Kā pilna ražošanas cikla uzņēmums AS „Putnu fabrika Ķekava” saražo vairāk nekā 65% no kopējā Latvijā ražotā putnu gaļas apjoma no pašu audzētiem cāļiem. Uzņēmumā strādā 1100 darbinieki. 

AS “Putnu fabrika Ķekava” ir pirmais gaļas ražotājs Baltijā un viens no nedaudziem Eiropā, kurš ir ieviesis ražošanas modeli, kas ļauj izaudzēt putnus veselīgi, bez slimošanas, tādejādi izvairoties no antibiotiku lietošanas. To, ka putns nav ārstēts, pircējam apliecina marķējums “Audzēts bez antibiotikām”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!