Logo

Vīriešu valstsvienība aicina “6. spēlētāju” uz spēli Serbijā

Vīriešu valstsvienība aicina “6. spēlētāju” uz spēli Serbijā

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē ceturtdien, 25. novembrī, Belgradā tiksies ar Serbijas izlasi. Komanda uz Belgradu dosies ar līgumreisu, un aicina pievienoties līdzjutējus, kuru atbalsts ļoti noderēs gan izbraukuma cīņā ar FIBA rangu tabulas 6. komandu, gan visā turpmākajā turnīra gaitā.

Līgumreiss (Air Baltic) ceļā no Rīgas lidostas dosies trešdien, 24. novembrī, plkst.19 un Belgradā ieradīsies plkst.21:15 pēc vietējā laika.

Spēle vēsturiskajā Aleksandra Nikoliča hallā (bijušais “Pionir”) 25. novembrī sāksies plkst.20 pēc vietējā laika (plkst.21 pēc Rīgas laika).

Izlidošana no Belgradas piektdien, 26. novembrī, plkst.9:30 pēc Belgradas laika, ielidošana Rīgā plkst. 12:40.

Ceļojuma paketi var iegādāties šeit. Cena – 300 EUR, kurā ietilpst lidmašīnas biļete Rīga – Belgrada - Rīga un biļete uz spēli. Ceļojumā drīkst piedalīties tikai vakcinētas vai covid pārslimojušas personas ar sadarbspējīgu sertifikātu un derīgu pasi. Vietu skaits ierobežots.

Iepazīties ar Serbijas valdības noteikumiem, lai ieceļotu, uzturētos un izceļotu no Serbijas, ir iespējams šeit - https://www.mfa.gov.lv/lv/serbija-celojumu-bridinajumi 

Pirms ierašanās Latvijā, www.covidpass.lv mājaslapā jāaizpilda e-apstiprinājuma veidlapa ne agrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā.

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Luka Banki 15 spēlētājus 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pirmajam spēļu posmam nosauks 15. novembrī. Pēc izbraukuma spēles Serbijā otro spēli Latvijas komanda aizvadīs pirmdien, 29. novembrī, “Arēnā Rīga” ar Slovākijas izlasi (par skatītāju iespējām apmeklēt spēli informēsim vēlāk).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!