Logo

Vīriešu valstsvienība: Robertam Štelmaheram palīdzēs Uvis Helmanis un Raimonds Feldmanis

Vīriešu valstsvienība: Robertam Štelmaheram palīdzēs Uvis Helmanis un Raimonds Feldmanis

Nokomplektēta vīriešu basketbola valstsvienības treneru komanda – galvenajam trenerim Robertam Štelmaheram palīdzēs Uvis Helmanis, Raimonds Feldmanis un fiziskās sagatavotības speciālists Oskars Ernšteins.

Latvijas vīriešu valstsvienības ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs:

“Veidojot treneru kolektīvu ir svarīgi nodrošināt, lai speciālisti papildina viens otru un darbojas kā vienota komanda. Man ir prieks, ka ir izdevies izveidot spēcīgu un ambiciozu treneru kolektīvu. Uvim Helmanim ir ļoti bagāta pieredze gan kā valstsvienības spēlētājam un kapteinim, gan trenerim darbā ar Latvijas un ārzemju komandām. Tai skaitā otrā trenera pieredze, “Lietuvos rytas” komandā palīdzot Daiņum Adomaitim. Raimonds Feldmanis ir viens no perspektīvākajiem jaunajiem treneriem, viņa pārziņā būs informācijas apkopošana par pretiniekiem un Latvijas izlases spēlēm, kā arī individuālie treniņi.

Turpinām sekot valstsvienības kandidātu gaitām klubos, prieks, ka daudziem sezona ir veiksmīga. Kopā ar treneriem top provizoriskais kandidātu saraksts Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajām spēlēm.”

2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs sāksies 2020. gada februārī. Latvijas valstsvienība pirmās spēles aizvadīs 21. februārī “Arēnā Rīga” ar Bosnijas un Hercegovinas izlasi (biļetes – šeit), kā arī 24. februārī izbraukumā ar Bulgārijas izlasi. H grupā vēl spēlēs arī Grieķijas izlase, finālturnīram kvalificēsies trīs labākās komandas. Pa divām spēlēm notiks arī 2020. gada novembrī un 2021. gada februārī  

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība kopš 1992. gada 11 reizes spēlējusi Eiropas čempionāta finālturnīrā, līdz šim labāko rezultātu sasniedzot 2017. gadā, kad tika izcīnīta 5. vieta.

2021. gada Eiropas čempionāta finālturnīrs notiks četrās valstīs – Čehijā (Prāgā), Gruzijā (Tbilisi), Itālijā (Milānā) un Vācijā (grupas turnīrs Ķelnē, izslēgšanas spēles Berlīnē).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!