Logo

V.Voins: “Paldies līdzjutējiem; strādāsim, lai nākamajā ciklā rezultāti būtu labāki”

V.Voins: “Paldies līdzjutējiem; strādāsim, lai nākamajā ciklā rezultāti būtu labāki”

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins par situāciju pēc vīriešu valstsvienības otrā spēļu cikla Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā.

"Paldies mūsu “6. spēlētājam” – līdzjutējiem. Jūsu atbalsts tribīnēs palīdzēja komandai izkļūt no pirmajā spēlē piedzīvotās “bedres” un izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru.

Viena uzvara divās spēlēs savā laukumā nav maksimālais rezultāts, uz kuru cerējām šajā spēļu ciklā. Par spīti tam, ka FIBA un Eirolīgas konflikta dēļ komandai nevarēja palīdzēt valstsvienības līderi. Par spīti tam, ka vairākiem svarīgiem spēlētājiem sportisko formu negatīvi ietekmēja veselības problēmas. Kritika ir pelnīta.

Valstsvienības sniegums izraisīja daudz pretrunīgu emociju gan līdzjutējiem, gan basketbola cilvēkiem. Viedokļu daudzveidība ir mūsu bagātība. Jo īpaši tāpēc, ka šobrīd situācija turnīra tabulā ir ļoti sarežģīta un Latvijas komandas izredzes kvalificēties Pasaules kausa izcīņai stipri atkarīgas no tā, kādu mācību būsim guvuši un kādus secinājumus izdarīsim.  Sezonas beigās paredzētās nākamās spēles pienāks drīz un jāizdara viss iespējamais, lai tām sagatavotos kvalitatīvi visos līmeņos, nevis tikai paļautos uz mūsu līderu atgriešanos komandā.

Jāliek kopā prātus, jānošķir nejaušās kļūdas un sistēmiskās problēmas, un jāsper konkrēti soļi, lai tās izlabotu. Jau šonedēļ nāks kopā LBS Treneru komisija, pieaicinot visu nacionālo izlašu galvenos trenerus. No speciālistiem gaidu izsvērtu situācijas analīzi un ieteikumus turpmākai rīcībai, par ko tālāk spriedīsim valdē.

Pēc Pasaules kvalifikācijas otrā spēļu posma turnīra tabulā esam krustcelēs. Ja izdarīsim pareizus secinājumus, kļūsim stiprāki un turpināsim ceļu uz Pasaules kausa finālturnīru Ķīnā.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!