Logo

Baltijas Basketbola līga sieviešu klubiem: būs turpinājums

Baltijas Basketbola līga sieviešu klubiem: būs turpinājums

Baltijas valstu basketbola organizācijas vēlas turpināt sadarbību, rīkojot kopīgas sacensības labākajām sieviešu komandām. Kopš 2019. gada sezonas Baltijas Basketbola līgas turnīrs sekmēja basketbolistu sportiskās meistarības izaugsmi un veicināja sieviešu basketbola popularitāti, ko apliecināja arī parfimērijas un kosmētikas mazumtirdzniecības uzņēmuma “Douglas Latvija” kļūšana par līgas ģenerālsponsoru.

Laikā, kad basketbola sabiedrība meklē jaunas attīstības iespējas, lai pārvarētu “Coovid-19” pandēmijas sekas, Latvijas Basketbola savienība, Lietuvas Basketbola federācija un Igaunijas Basketbola federācija apliecina vēlmi un gatavību rīkot Baltijas Basketbola līgas turnīru sieviešu komandām arī 2020./2021. gada sezonā.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Kaut gan Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sieviešu basketbola komandas ieņem atšķirīgas pozīcijas Eiropas un pasaules rangu tabulā, Baltijas līgas pieredze apliecinājusi, ka no sadarbības iegūst visi. Turpināsim strādāt kopā, lai veiksmīgāk tiktu galā ar pandēmijas radītajiem izaicinājumiem.”

Igaunijas Basketbola federācijas prezidents Jāks Salumetss:

“Spēlēšana ar Latvijas un Lietuvas komandām mūsu basketbolistēm nodrošina lielisku iespēju iziet ārpus komforta zonas un attīstīt meistarību. Esmu pārliecināts, ka sadarbība ir noderīga visiem iesaistītajiem. Turpināsim kopā augt kā vienota komanda un profesionāla līga.”

Lietuvas Sieviešu basketbola līgas direkors Giedrus Gusts:

“Spēlēšana Baltijas līgā visās trijās valstīs palīdz attīstīt sieviešu basketbolu. Tikai kopā mēs varam radīt lielisku produktu. Lietuvas klubi augstu vērtē Baltijas līgas vērtību. Turpināsim strādāt kopā un pēc pandēmijas radīto problēmu atrisināšanas atgriezīsimies vēl stiprāki.

Baltijas Basketbola līgas čempionātā elites grupā 2018./2019. gada sezonā piedalījās piecas Lietuvas, divas Latvijas un viena Igaunijas komanda, bet 2019./2020. gada sezonā – trīs Latvijas, trīs Lietuvas un divas Igaunijas komandas. Par līgas divkārtējām čempionēm kļuva “TTT Rīga”. Kopš 2019. gada rudens Baltijas līgu atbalsta  parfimērijas un kosmētikas mazumtirdzniecības uzņēmums “Douglas Latvija”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!