Logo

DBBL Starptautiskās grupas Oktobra spēlētāja – Paula Kļeščova

DBBL Starptautiskās grupas Oktobra spēlētāja – Paula Kļeščova

18 gadus vecā BJBS “Rīga/Juniores” uzbrucēja oktobrī savai komandai palīdzēja uzvarēt visās trijās spēlēs, vidēji katrā mačā laukumā pavadot 27 minūtes 33 sekundes, gūstot 16 punktus, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas, 2,7 reizes pārķerot bumbu un izprovocējot 4,7 piezīmes.

BJBS “Rīga/Juniores” treneris Ainārs Čukste:

“Ir spēles, kurās Paula godam pelnījusi šādu balvu, kā tas, piemēram, bija Tallinā pret G4S (26 punkti, 10 izprovocēti pārkāpumi), arī pret Jelgavas komandu. Un bijušas arī tādas, kad laukumā nekas nav iznācis. Kā, piemēram, pret jūrmalniecēm, kuru treneris Andris Steļmahs labi zina viņas trumpjus un tos neitralizēja. Paulas vecumā tādas svārstības nav traģēdija, bet tas ir skaidrs signāls, ka nekas vēl nav sasniegts, ir daudz jāstrādā, lai stabilizētu spēli un paplašinātu tehnikas arsenālu.

Piemēram, treniņos Paula labi met lēcienā, bet spēlē šāds paņēmiens “aizmirstas”. Viņa var trāpīt no tālienes, bet noteikti jāpilnveido caurgājiens.

Rīgā Paula ir tikai otro sezonu, un šajā laikā pārliecinājusi mani, ka grib trenēties. Bet viņa ir spēlētāja, no kuras progresu drīzāk var panākt sarunājot, nekā piespiežot. Pietiekoši talantīga, lai labi spēlētu – tālākais pašas rokās.”

Douglas Baltijas Basketbola līgā nedēļas beigās notiks sešas spēles. Elites grupā Latvijas komandas cīnīsies izbraukumā: sestdien “TTT Rīga” spēlēs Šauļos, “Liepāja”/LSSS – Tallinā, RSU – Viļņā, svētdien liepājnieces viesosies Tartu, bet RSU vienība – Kauņā,

Starptautiskajā grupā viena spēle: svētdien “Jūrmala” Tallinā spēlēs ar G4S.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!