Logo

Douglas Baltijas Basketbola līgas turnīrs atsāksies februārī

Douglas Baltijas Basketbola līgas turnīrs atsāksies februārī

Ņemot vērā Ministru kabineta rīkojuma Nr.655 punktus 5.16.2. un 5.17.2., Latvijas Basketbola savienības valde atbalstījusi Douglas Baltijas Basketbola līgas elites grupas turnīra atsākšanu Latvijā.

Douglas Baltijas Basketbola līgas turnīrs tika pārtraukts 2020. gada 17. oktobrī līdz ar epidemioloģiskās situācijas saasināšanos. Elites grupā spēlē piecas Latvijas komandas un bija paredzēts, ka līdz decembrim spēles tiks aizvadītas tikai vienas valsts ietvaros. Līdz turnīra apturēšanai komandas bija sasniegušas šādu bilanci: “TTT Rīga” 3-0, RSU 2-3, SBK “Liepāja”/LSSS 2-1, “Latvijas Universitāte” 1-2, BJBS “Rīga/Juniores” 0-3.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas direktore Līga Godmane:

“Patlaban spēkā esošie noteikumi ļauj aizvadīt Latvijas čempionāta augstākās līgas sacensības nosacīti izolētā vidē, kā arī organizēt jaunatnes izlašu darbu. Izrunājot situāciju ar klubu pārstāvjiem secinājām, ka četrās komandās spēlē vai nu profesionālas basketbolistes vai studentes un skolnieces, kurām mācību process notiek attālināti, līdz ar to speciālie “burbuļi” nepārklājas.

Protams, pagaidām spēlēsim tikai Latvijā. Provizoriskais kalendārs paredz, ka komandas izspēlēs atlikušās pirmā un otrā apļa spēles, kā arī vēl divus apļus, kuros pievienosies arī U16 izlase.

Ar kolēģiem Lietuvā un Igaunijā komunicējam par iespēju  pavasarī aizvadīt Douglas BBL finālspēles, ja epidemioloģiskā situācija visās trijās valstīs to ļaus.”

Turnīru paredzēts atsākt 5. februārī.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!