Logo

Douglas BBL: finālistu četrinieks gatavojas izsķirošajām cīņām

Douglas BBL: finālistu četrinieks gatavojas izsķirošajām cīņām

Nedēļas nogalē Elektrum Olimpiskajā centrā notiks Douglas Baltijas Basketbola līgas finālturnīrs. Pusfinālā sestdien, 29. februārī, plkst.17 spēlēs “TTT Rīga” – SBK “Liepāja”, plkst.19:30 Viļņas “Kibirkštis-MRU” – Kauņas “Aistes-LSMU” (abas spēles translēs sportacentrs.com). Svētdien plkst.16 spēle par 3. vietu (sportacentrs.com TV tiešraide), plkst.18:50 finālspēle (LTV7 tiešraide).

Finālturnīra priekšvakarā basket.lv uzdeva trīs jautājumus komandu treneriem:

1.Kā esat apmierināts ar sezonas gaitā līdz šim paveikto?

2.Kurai savas komandas spēlētājai iesakāt pievērst īpašu uzmanību?

3.Ar kādu iznākumu būsiet apmierināts svētdien vakarā pēc finālturnīra beigām?

Mārtiņš Zībarts (“TTT Rīga” - 1. vieta pamatturnīrā)

1.Līdz šim uzmanības centrā bija starts Eirolīgā, un Douglas līgas spēles palīdzēja tām sagatavoties. Komandu līmenis ir atšķirīgs, tomēr konkurences līmenis aug. Pagaidām izdevies sasniegt pirmo mērķi – uzvarēt visās spēlēs. Dažās tas izdevās vieglāk, citās, piemēram, pirmajā mačā izbraukumā Viļņā, pēc kārtīgas cīņas.

2.Visām, kuras izies laukumā.

3.Noteikti tikai pirmo vietu.

Gitauts Kievins (“Kibirkštis-MRU” – 2. vieta)

1. Esam 2. vietā – tātad esam startējuši labi. Lieliski aizvadījām pirmo spēli ar “TTT Rīga”, kam zaudējām tikai ar viencipara skaitli – esmu pārliecināts, ka to nespēs atkārtot neviena cita komanda. Tikai viena spēle aizritējusi pēc nepatīkama scenārija – pamatturnīra pēdējais mačs Tartu. Ja būtu izdevies uzvarēt arī tur – teiktu, ka sezona rit lieliski.

2. Jūs laikam jokojat, tā prasot! Jāskatās uz visām mūsu kareivīgajām amazonēm! Mēs ejam laukumā kā komanda, un darām visu iespējamo kā komanda. Katra cenšas labi spēlēt pati, un katra palīdz partnerēm kļūt labākām.

3. Koncentrējamies pirmajai spēlei – jāuzvar Kauņas komanda, un jāiekļūst finālā.

Rokas Kondratavičius (Kauņas “Aistes-LSMU” – 3. vieta):

1.Līdz šim viss ritējis, kā bija plānots. Esam sasnieguši pirmo mērķi – izcīnījuši Lietuvas kausu. Tagad darīsim visu iespējamo, lai iekļūtu Douglas BBL finālā.

2.Mūsu komandā ir desmit labas spēlētājas un, manuprāt, pretiniecēm, jāvelta liela uzmanība katrai no viņām. Mums nav superzvaigžņu, tāpēc, lai uzvarētu, katrai jāpieliek sava roka.

3.Pirmkārt, esam apmierināti, ka varam spēlēt fināllturnīrā. Tagad koncentrējamies pusfināla cīņai ar Viļņas komandu, un būsim gandarīti, ja tajā uzvarēsim.

Kaspars Mājenieks (SBK “Liepāja”/LSSS - 4. vieta)

1.Stabilitātes sniegumā varēja būt vairāk, bet tās trūkums vismaz daļēji skaidrojams ar vairāku līderu iziešanu no ierindas slimību un savainojumu dēļ. Veiksme neveiksmē – radās iespējas jaunajām spēlētājām un dažas tās izmantoja ļoti labi. Līdz ar to paplašinājies to spēlētāju loks, kurām varu uzticēties sezonas izšķirošajā posmā. Kopumā līdz šim esam izdarījuši to, ko vajadzēja izdarīt – komanda ir progresējusi. Tagad ir iespēja pievienot vēl kādu odziņu.

2.No pieredzējušām spēlētājām jaunā līmenī pakāpusies Rūta Veidere, cerības attaisno abas leģionāres – amerikāniete Megana Rozenboma un Daļa Donskihite. No jaunajām progresējušas Katrīna Trankale un Ketija Vihmane, pēdējā laikā Līna Loceniece sāk spēlēt tā, kā no viņas gaidu regulāri.

3.Centīsimies tikt pie medaļām, bet pilnīgi apmierināts būšu ar pirmo vietu. Pirmais mērķis – parādīt saturīgu basketbolu pusfinālā ar “TTT Rīga”.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!