Logo

Douglas BBL: piektdien Liepājā viesosies RSU

Douglas BBL: piektdien Liepājā viesosies RSU

Piektdien, 23. oktobrī, Douglas Baltijas Basketbola līgas čempionāta elites grupas kārtējā spēlē plkst.18:30 “Liepāja”/LSSS uzņems RSU komandu (tiešraide LBS YouTube kanālā).

Abas komandas turnīru sākušas ar zaudējumu “TTT Rīga” un uzvaru pār BJBS “Rīga/Juniores”. Spriežot pēc rezultātiem neklātienē, favorītu gods pienākas liepājniecēm, kuras čempionēm zaudēja ar 46:101, bet jaunietes pārspēja ar 69:50 (RSU vienībai attiecīgi 43:101 un 51:48). Kāds būs spēku samērs klātienē?

Liepājas komandā uzmanības centrā amerikāniete Lidija Riversa (vidēji spēlē 14 punkti un 21 atlēkusī bumba), tikko valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautā Ketija Vihmane (10,5) un Līna Loceniece (10).

RSU vienībā līdz šim produktīvākās bijušas Ieva Jundase (13,5) un Elīna Grīnberga (11+7 atl.).

Douglas BBL elites grupas turnīrā piedalās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, bet epidemioloģiskās drošības apsvērumu dēļ līdz vismaz līdz decembrim katras valsts komandas spēlēs tikai savā starpā. Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem no 17. oktobra līdz 6. novembrim elites grupas spēles var notikt saskaņā ar iepriekš apstiprināto kalendāru, taču tajās nevar piedalīties basketbolistes, kuras vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu. Šajā laikā spēles neaizvadīs BJBS “Rīga/Juniores”.

Douglas BBL Starptautiskās spēles no 17. oktobra līdz 6. novembrim pagaidām atceltas un to norises laiks tiks precizēts. Turnīru paredzēts atsākt 8. novembrī.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!