Logo

Douglas BBL starts: “TTT Rīga” viesojas Liepājā, debijas spēle Kandavā

Douglas BBL starts: “TTT Rīga” viesojas Liepājā, debijas spēle Kandavā

Sestdien, 3. oktobrī, ar trijām spēlēm Kandavā, Liepājā un Saldū sāksies Douglas Baltijas Basketbola līgas čempionāts. Turnīrā, kas trešo gadu apvieno Baltijas valstu labākās sieviešu komandas, pirmajā posmā komandas spēlēs tikai savas valsts ietvaros.

Elites grupā pieteiktas 11 komandas – piecas Latvijas, četras Lietuvas un divas Igaunijas. Latvijas komandu miniturnīru ievadīs pērnās sezonas divu labāko komandu cīņa: plkst.16:30 Liepājas Olimpiskā centra laukumā dosies SBK “Liepāja”/LSSS – “TTT Rīga”. Spēli tiešraidē varēs redzēt LBS YouTibe kanālā.

SBK “Liepāja/LSSS sastāvā no iepriekšējās sezonas palikušas pieredzējušās Katrīna Petermane un Rūta Stiprā (Veidere), kā arī Līna Loceniece, Katrīna Trankale, Elvija Veršele, Ketija Vihmane un Daniela Grigorjeva, kurām pievienojušās divas vienaudzes no citām pilsētām – saldeniece Raivita Koreņika un rīdziniece Eva Indriķe, kā arī jaunās spēlētājas Madara Treimane (2003), Karlīna Kalna (2004), Sanija Brikmane un Madara Šmite (abas 2006). Kā vienīgā leģionāre pieteikta amerikāniete Lidija Riversa, kura vēl nav aizvadījusi treniņus ar komandu, jo, ievērojot “Covid-19” ierobežošanas noteikumus, atrodas pašizolācijā. Komandu turpina vadīt Kaspars Mājenieks.

“TTT Rīga” jaunā galvenā trenera Mārtiņa Gulbja vadībā gatavojas Eirolīgas turnīram. Sastāvā joprojām ir Kitija Laksa, Aija Klakocka, Karlīna Pilābere, kā arī jau pērn spēlējušās leģionāres Binta Dramē un Megana Hafa. Pēc gada pauzes atgriezusies Ieva Pulvere, klāt nākušas valstsvienības spēlētāja Ilze Jākobsone un Dinija Pāvelsone, kā arī amerikāniete Džesika Tomasa un ukrainiete Taisija Udodenko.

Starptautiskajā grupā pieteiktas 10 Latvijas komandas un Igaunijas vienība G4S, kas pirmajā posmā nespēlēs. Turnīru plkst.16 ievadīs debitantu “Kandavas” spēle ar “Jelgavu”, ko tiešraidē varēs redzēt LBS YouTube kanālā, kā arī BK “Saldus”/Sporta skola divcīņa ar Latvijas U16 izlasi.

SEKOSIM INFORMĀCIJAI. Douglas Baltijas Basketbola līgas dalībniecēm ir saistoša LBS valdes apstiprinātā “Kārtība Covid-19 infekcijas izplatībai LBS rīkotajās sacensībās”, kas reglamentē arī skatītāju iespējas klātienē apmeklēt spēles. Turklāt pandēmijas dēļ iespējamas pēkšņas izmaiņas apstiprinātajā sacensību kalendārā un spēļu norises vietās. Sekojiet jaunākajai informācijai!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!