Logo

Douglas LSBL: apstiprinātas 10 komandas, pagarināta pieteikšanās

Douglas LSBL: apstiprinātas 10 komandas, pagarināta pieteikšanās

Latvijas Basketbola savienības valde apstiprinājusi desmit komandu pieteikumus 2020./2021. gada sezonai, kā arī pagarinājusi pieteikšanās termiņu līdz 21. augustam.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas direktore Līga Goldmane:

“Trešo sezonu pēc kārtas Latvijas sieviešu komandas spēlēs Douglas Baltijas Basketbola līgā, sacenšoties ar Lietuvas un Igaunijas komandām.

Elites grupai pagaidām pieteikušās četras Latvijas komandas – pērn startējušās “TTT Rīga”, SBK “Liepāja”/BJSS un RSU, kā arī BJBS “Rīga/Juniores”, kas 2020. gada sezonā izcīnīja otro vietu Starptautiskajā grupā.

Starptautiskajā grupā pagaidām apstiprināta sešu komandu līdzdalība – “Daugavpils Universitāte”, BK “Jelgava”/BJSS, “Jūrmala”, BK “Saldus”/Sporta skola, BJBS “Rīga/Juniores”-2 un “Kandava/Anzāģe”.

Sieviešu čempionāta apritē gatavojas atgriezties “Latvijas Universitāte”, kas sadarbībā ar BK “Kolibri” gatavojas pieteikt divas komandas. Tā kā formalitāšu kārtošana ieilgusi, valde akceptēja pieteikumu termiņa pagarināšanu līdz 21. augustam.

Mūsu sadarbības partneri kaimiņvalstīs informējuši, ka elites grupā Lietuvu pārstāvēs četras komandas, bet Igauniju – divas. Savukārt viena Igaunijas komanda spēlēs Starptautiskajā grupā.”

Dauglas Baltijas Basketbola līgas turnīru paredzēts sākt 3. oktobrī. Par sezonas beigās paredzētā Latvijas čempionāta izspēles kārtību tiks lemts klubu pārstāvju sanāksmē septembra sākumā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!