Logo

Douglas LSBL: sestdien plkst.14 un 17 pusfināla cīņas (sportacentrs)

Douglas LSBL: sestdien plkst.14 un 17 pusfināla cīņas (sportacentrs)

Sestdien, 24. aprīlī, Liepājā Douglas LSBL finālturnīra pusfinālā plkst.14 spēlēs “TTT Rīga” – BJBS “Rīga/Juniores” (sportacentrs.com tiešraide), bet plkst.17 laukumā dosies “Latvijas Universitāte” – SBK “Liepāja”/LSSS (Sportacentrs.com TV tiešraide). Svētdien plkst.12 notiks cīņa par bronzas medaļām, bet plkst.17 sāksies finālspēle.

“TTT Rīga” (sezonā 16-0)  – BJBS “Rīga/Juniores” (2-14): sportacentrs.com

Pamatturnīrā “TTT Rīga” uzvarēja ar 96:39, 91:50, 89:47 un 103:46.

Eirolīgā rūdītā “TTT Rīga” komanda spēlētāju savainojumu dēļ sen nav spēlējusi pilnā sastāvā, tomēr šajā pārī būs izteikta favorīte.

“Juniores” sezonas laikā progresējušas un pelnīti ielauzušās Final 4 turnīrā. Pusfinālā būs iespēja parādīt cīnītāju raksturu un labi iesildīties cīņai par 3. vietu.

“Latvijas Universitāte” (sezonā 11-5) – SBK “Liepāja/LSSS (8-8): sportacentrs TV

Kolēģu duelis: komandu galvenie treneri Matīss Rožlapa un Kaspars Mājenieks kopā strādā Latvijas U18 izlasē. Pamatturnīrā rīdziniecēm pārsvars – 75:48, 84:67, 78:66, 74:57.

Pamatturnīra bilanci var maldināt. Liepājas komanda pamatturnīra laikā cīnījās ar spēlētāju savainojumiem un sportiskās formas kritumiem, turklāt konkrētās spēlēs neparādīja labāko sniegumu. Savukārt “Latvijas Universitātei” tieši cīņas ar liepājniecēm izdevās pat labāk, nekā ar “Juniorēm” un RSU vienību. Piedevām, LU sparīgā pretošanās “TTT Rīga” vienībai rosinājusi runas par intrigu finālā, kam varētu būt blakusefekts – papildus spriedze pusfinālā. Jo īpaši tāpēc, ka līderēm Elizabetei Bulānei (12,1 + 3,9 piespēles) un Vanesai Jasai (14) vēl trūkst šāda līmeņa izšķirošo cīņu pieredzes. Būtisks pienesums tiks gaidīts no Luīzes Šeptes (9,9 + 6 atl., + 3,1 piespēle) un Annas Bušas (6,8), komandas sniegumu varētu stabilizēt Kristīnes Vītolas pievienošanās.

SBK “Liepāja”/LSSS pamatturnīrā atkāpās no pērn ieņemtajām sudraba pozīcijām, tomēr ar veiksmīgu startu finālturnīrā var atgūt zaudēto. Liela nozīme būs komandas līderu veselības stāvoklim un spējai izšķirošā brīdī parādīt labāko sniegumu. Tas attiecas gan uz pieredzējušajām –  centra spēlētāju Rūtu Stipro (13+6,8 atl.) un lietuvieti Santu Baltkojieni (8+3,5 piespēles), gan jo īpaši uz jaunajām ārējās līnijas spēlētājām – Ketiju Vihmani (8,4), Līnu Locenieci (12,1), Katrīnu Trankali.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!