Logo

Latvijas – Igaunijas līga: cīņas par otro un ceturto vietu

Latvijas – Igaunijas līga: cīņas par otro un ceturto vietu

Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta elites grupā sestdien, 9. decembrī, notiks divas spēles, kas ietekmēs vietu sadalījumu turnīra tabulā.

Plkst.14 Rīgā, Hanzas vidusskolā spēlēs RSU – “Liepājas Papīrs”/LSSS. Abas komandas līdz šim izcīnījušas pa 9 uzvarām un piedzīvojušas divus zaudējumus. Relatīvs līdzsvars arī savstarpējās cīņās: Rīgā studentes pagarinājumā uzvarēja ar 63:57, Liepājā mājinieces revanšējās ar 76:49. Šodienas spēles uzvarētājas čempionāta pusceļā ieņems otro vietu tabulā.

Plkst.16 Tallinā sāksies spēle starp “Tallinn University” (3-8; 5. vieta) un “TTT Juniorēm” (4-8; 4 vieta). Pirmajās divās spēlēs uzvarējušas rīdzinieces – izbraukumā ar 92:75, Rīgā ar 75:50.  Līdz šim Igaunijas labākā komanda visas trīs uzvaras izcīnījusi spēlēs ar “Latvijas Universitāti”.

Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā Elites divīzijā tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet “TTT Rīga” ar katru komandu spēlēs pa 4 reizēm (čempionēm 20 spēles, citām komandām pa 28).

Starptautiskajā divīzijā komandas izspēlēs četrus apļus (katrai pa 24 spēlēm).

Latvijas – Igaunijas līgas finālturnīram kvalificēsies elites divīzijas pirmo trīs vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp Elites grupas 4.vietas ieguvējām un otrās divīzijas uzvarētājām.

Latvijas Sieviešu basketbola līgas izslēgšanas spēlēs piedalīsies četras labākās Latvijas vienības no pirmās divīzijas, labākā Latvijas komanda no otrās divīzijas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp pirmās divīzijas piekto un otrās divīzijas otro labāko Latvijas vienību. Cīņas notiks sērijās līdz divām uzvarām, finālsērijā – līdz trīs uzvarām.

Foto: Ģirts Gertsons (betsafeliepaja.lv)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!