Logo

Latvijas – Igaunijas līgā divas divīzijas, starts 7. oktobrī

Latvijas – Igaunijas līgā divas divīzijas, starts 7. oktobrī

Latvijas – Igaunijas līgas sestajā čempionātā piedalīsies dalībnieču rekordskaits – 13 vienības, tai skaitā 10 pārstāvēs Latviju. Pirmo reizi komandas jau turnīra sākumā sadalītas pēc spēka divās divīzijās, nodrošinot vairāk spēļu starp spēkos līdzvērtīgām pretiniecēm.

Elites divīzijā startēs Latvijas komandas “TTT Rīga”, “Liepājas Papīrs/LSSS”, RSU, “TTT Juniores” un “Latvijas Universitāte”, kā arī Igaunijas spēcīgākā komanda “University of Tallinn”. Līdz 18. martam tiks izspēlēts sešu apļu turnīrs, bet “TTT Rīga” ar katru komandu spēlēs pa 4 reizēm (čempionēm 20 spēles, citām komandām pa 28).

Starptautiskajā divīzijā spēlēs “Daugavpils Universitāte”, BK “Saldus”, Liepājas Sporta spēļu skola (LSSS), Latvijas U17 izlase un Latvijas U16 izlase, kā arī Tallinas “G4S Noorteliiga” un “Tartu University/Kalev”. Komandas izspēlēs četrus apļus (katrai pa 24 spēlēm).

Pirms Ziemassvētkiem Elites divīzijas labākās komandas cīnīsies pat Latvijas – Igaunijas kausu, bet Elites divīzijas 3.-5.vietas īpašnieces, kā arī Starptautiskās grupas līderes cīnīsies par Latvijas – Igaunijas līgas Izaicinājuma kausu.

Sezonu noslēgs divi izslēgšanas turnīri.

Latvijas – Igaunijas līgas Final 4 turnīrā piedalīsies Elites divīzijas trīs pirmo vietu ieguvējas, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp Elites grupas 4. vietas ieguvējām un Starptautiskās divīzijas uzvarētājām.

Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā piedalīsies sešas komandas – četras labākās Latvijas komandas no Elites divīzijas, labākā Latvijas komandas Starptautiskajā divīzijā, kā arī uzvarētājas pārspēlēs starp piekto Latvijas komandu Elites divīzijā un otro labāko no mūsu valsts komandām Starptautiskajā divīzijā. Ceturtdaļfinālā, pusfinālā un sērijā par 3.vietu cīņa ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām, finālsērijā – līdz 3 uzvarām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!