Logo

Latvijas – Igaunijas līga: sestdien plkst.19 līderu duelis Elektrum OSC

Latvijas – Igaunijas līga: sestdien plkst.19 līderu duelis Elektrum OSC

Sestdien, 11. novembrī, plkst.19 Elektrum Olimpiskajā centrā sāksies spēle starp komandām, kuras Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā vēl nav piedzīvojušas zaudējumus: “TTT Rīga” – RSU.

“TTT Rīga” vienība līdz šim veiksmīgi cīnījusies pat trijās frontēs, ar četrām uzvarām sākot FIBA kausa izcīņas grupas turnīru, ar trim – Latvijas un Igaunijas līgas, kā arī Austrumeiropas basketbola līgas turnīrus. Latvijas – Igaunijas līgā pirmās uzvaras izcīnītas ar vidēji ar 37 punktu starpību, tai skaitā ar 93:58 pieveicot valsts vicečempiones “Liepājas Papīru”. Labāko statistiku pagaidām sakrājušas Gunta Baško (20,3 punkti, 8,7 atlēkušās, 3,3 piespēles) un Azanija Stjurte (14,5+7 atl.), bet vēl vismaz piecas spēlētājas guvušas vismaz piecus punktus.

RSU komanda uzvarējusi visās septiņās spēlēs, tai skaitā ar 63:57 pieveikusi “Liepājas Papīru”. Iespaidīgāko statistiku sakrājusi Guna Lagzdiņa, kura treneru aptaujā atzīta par līgas Oktobra spēlētāju – vidēji spēlē 17,9 punkti un 14 atlēkušo bumbu. Starp komandas līderēm ir arī pieredzējušās Zane Jākobsone-Pelse (14,6 punkti, 4,4 atlēkušās) un Kristīne Silarāja (13,3+5,7 atlēkušās +4,4 piespēles), kā aŗi Anna Buša (11 punkti, 3,9 atlēkušās, 3,4 piespēles).

Plkst.16 Elektrum OSC mazajā zālē spēlēs Latvijas U16 izlase – Daugavpils Universitāte.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!