Logo

Latvijas – Igaunijas līgas Janvāra spēlētāja Laura Puriņa (“Liepājas Papīrs”/LSS)

Latvijas – Igaunijas līgas Janvāra spēlētāja Laura Puriņa (“Liepājas Papīrs”/LSS)

Liepājas komandas “otrais numurs” savai komandai palīdzēja uzvarēt četrās spēlēs no piecām, vidēji katrā laukumā pavadot vairāk nekā 30 minūtes, gūstot 17,2 punktus, izcīnot 3,8 atlēkušās bumbas, izdarot 1,8 rezultatīvas piespēles un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 14,8.

Laura ir dzimusi rīdziniece, kurai ar Liepāju saistās gan patīkamas atmiņas, gan interesanta tagadne. “Liepājā vienmēr bijis interesanti un patīkami spēlēt. Jaunatnes līgas laikā te bija labi turnīri. Ar U20 izlasi 2010. gadā izcīnījām bronzas medaļas Eiropas čempionātā. Arī tagad viss ir lieliski. Komandā labs mikroklimats, pati varu koncentrēties tikai basketbolam – treniņiem un spēlēm.”

Pēc veiksmīgā 2010. gada Eiropas U20 čempionāta, kurā Laurai Puriņai bija piektais lielākais spēles laiks komandā (vidēji spēlē gandrīz 22 minūtes) Latvijas Sieviešu basketbola līgā viņa trīs gadus pārstāvēja “Latvijas Universitāti”, trīs gadus – “TTT Rīga”, bet pērn izmēģināja leģionāres maizi Raplā (Igaunija) un Horvātijā.

“Kad beidzās līgums ar “TTT Rīga” komandu, basketbola āķis bija lūpā un labi, ka pavērās iespēja turpināt spēlēt.  Bija interesanta un laba pieredze, bet – ja ir iespēja spēlēt mājās, tā, protams, jāizmanto. Kad liepājnieki piezvanīja – ilgi nebija jādomā.”

Latvijas – Igaunijas līgas tabulā “Liepājas Papīrs”/LSSS ieņem 2. vietu, tiesa, šo pozīciju vēl nāksies aizstāvēt cīņās ar tuvākajām konkurentēm RSU komandu. Pagaidām savstarpējās spēlēs bilance ir 2-2.

“Tie divi zaudējumi bija sāpīgi, bet cenšos tos īpaši neatcerēties. Komandas sastāvs bija krietni pamainījies, sezonas. Sākumā vēl nebijām saspēlējušās, pilnībā sapratušas savu lomu komandā – varbūt tāpēc nevarējām parādīt labāko sniegumu. Bet šis gads sācies labi gan komandai, gan man pašai. Ceru tādā garā turpināsim.”

Liepājas komanda jau pērn bija otrajā vietā Latvijas čempionātā un šogad nevar atkāpties. Bet varbūt tiek tēmēts augstāk? “Darbi runā labāk par vārdiem,” par iespējām konkurēt ar “TTT Rīga” Laura izsakās maksimāli piesardzīgi. Bet – pavasaris un izšķirošās cīņas vairs nav tālu. “Zinu, kāda ir sajūta, kad basketbola spēlēšana jāsavieno ar mācībām vai darbu, un tagad jūtos labi – varu koncentrēties tikai basketbolam. Varbūt tieši tāpēc sanāk aizvien labāk.”

P.S. Latvijas – Igaunijas līgas treneru balsojumā par Oktobra spēlētāju atzina Gunu Lagzdiņu (RSU), Novembra spēlētāju – Guntu Baško-Melnbārdi, Decembra spēlētāju – Janetu Rozentāli (“TTT Juniores”).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!