Logo

Latvijas – Igaunijas līgas Novembra spēlētāja Gunta Baško-Melnbārde

Latvijas – Igaunijas līgas Novembra spēlētāja Gunta Baško-Melnbārde

“TTT Rīga” uzbrucēja Gunta Baško-Melnbārde savai komandai palīdzēja uzvarēt visās piecās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot gandrīz 29 minūtes, gūstot 18,2 punktus, izcīnot 11,2 atlēkušās bumbas, izdarot 3,8 rezultatīvas piespēles un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 29,4.

Piecas uzvaras Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā un divi panākumi FIBA kausa izcīņā – novembrī turpinājāt iepriekš sākto bezzaudējumu sēriju. Kur meklējams “TTT Rīga” spēks?

Esam laba komanda ne tikai laukumā – arī ārpus tā. Spēlētājas, treneri, menedžeri, ārsti –  visi vienā laivā, neviens negrib kāpt ārā. Tas ir viens no svarīgākajiem iemesliem. Protams, liels nopelns trenerim – tam, cik mērķtiecīgi gatavojamies katrai spēlei. Radusies un nostiprinājusies ticība gan sev, gan visas komandas spēkam. Ja kādai spēle neiet, noteikti veicas citai – otrai, trešai vai ceturtai.

Salīdzinot ar pagājušo sezonu, komandas kodols saglabājies, bet nākušas klāt arī jaunas spēlētājas. Cik ātri izdevās saliedēt jauno modeli?

Arī treneris ir jauns – ar savu basketbola redzējumu. Sākums, pierīvēšanās process nekad nav pilnīgi gluds, bet pirmajam grūtumam jau esam tikušas pāri. Var teikt, ka komandas kodols palicis iepriekšējais, bet spēle ir jauna.

Kā pati tajā jūties?

Man joprojām patīk basketbols, turklāt ir lieliski, ka varu spēlēt mājās! Ir izaicinājums turēt sevi sportiskajā formā un prieks, ka spēju dot komandai un skatītājiem to, ko no manis gaida. Jūtos labi, bet, protams, vienmēr var būt labāk.

Pēc smagās spēles ar Polijas klubu treneris teica, ka vajadzēja paiet 20 minūtēm, lai komanda atkal atgrieztos Eiropas kausa izcīņas spēļu ritmā. Cik viegli ir pārslēgties spēlētājām?

Jā, Eiropas kausa izcīņas spēlēs viss notiek ātrāk, nekā spēlējot ar pretiniecēm Latvijā un Igaunijā, bet viss tāpat ir pašu rokās. Kā koncentrējamies, kā spējam izmantot savus trumpjus – ātros uzbrukumus un aizsardzību – tāds arī rezultāts.

P.S. Par Latvijas – Igaunijas līgas Oktobra spēlētāju tika atzīta RSU komandas centa spēlētāja Guna Lagzdiņa.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!