Logo

Latvijas – Igaunijas Sieviešu līgā izvirzās divas līderes

Latvijas – Igaunijas Sieviešu līgā izvirzās divas līderes

Latvijas – Igaunijas Sieviešu  basketbola līgas turnīrā, kurā 11 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Baltijas apvienotā čempionāta pamatturnīru, līderpozīcijās izvirzījušās studentu komandas  “Tallinas Universitāte” un RSU, kas piedzīvojušas tikai pa vienam zaudējumam. Pamatturnīrs beigsies 17. novembrī.

Nedēļas nogalē “Tallinas Universitāte” nostiprināja pozīcijas, veiksmīgi nospēlējot izbraukumā Latvijā – Liepājā 87:58, Rīgā ar “BS Rīga/TTT/kadetes” 84:64. Tallinietēm vēl palikušas divas spēles pašu mājās ar “Audentese Spordiklubi” un BK “Saldus”/Sporta skola – labas izredzes noturēties 1. vietā.

 Uz otro vietu reālākās pretendentes ir RSU komanda, kas nostiprināja pozīcijas, pārliecinoši uzvarot BK “Jelgava”/BJSS (98:51). Vēl palikušas četras spēles Latvijā – izbraukumā Saldū un Liepājā, kā arī Rīgā ar kadetēm un “Daugavpils Universitāti”.

“TTT Juniores” ar zaudējumu Tallinā mačā ar “Audenteses Spordiklubi” (68:74) krietni pasliktināja savas izredzes iekļūt pirmajā divniekā. Tagad ne tikai pašām jāuzvar atlikušajās četrās spēlēs, bet arī jācer uz “Tallinas Universitātes” klupienu,

“Daugavpils Universitāti” nobremzēja neveiksme Tartu (60:65), turklāt pēdējās četrās spēlēs gaida nopietni pārbaudījumi – izbraukumi uz Jelgavu un Rīgu (pie kadetēm un RSU), kā arī spēle savā laukumā ar “TTT Juniorēm”.

Divas labākās komandas kopā ar “TTT Rīga” un piecām Lietuvas vienībām no novembra beigām līdz martam cīnīsies Baltijas apvienotajā turnīrā.

Foto: Sīms Semiskars (Basket.ee)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!