Logo

Latvijas-Igaunijas Sieviešu līgas Oktobra spēlētāja – Annika Kostere

Latvijas-Igaunijas Sieviešu līgas Oktobra spēlētāja – Annika Kostere

Par Latvijas-Igaunijas Sieviešu basketbola līgas oktobra vērtīgāko spēlētāju atzīta “Tallinas Universitātes” līdere Annika Kostere. 26 gadus vecā spēka uzbrucēja deviņās spēlēs izcēlusies ar iespaidīgu statistiku – vidēji laukumā pavadot 28 minūtes, gūti 17 punkti, izcīnītas 14 atlēkušās bumbas (1.vieta līgā), izdarītas 3 rezultatīvas piespēles un iegūts efektivitātes koeficients 27 (1.vieta līgā).

Kostere aizvadīto sezonu pavadīja Somijas basketbola līgā, spēlējot „Hyvinkään Ponteva” komandā, ar kuru izcīnītas bronzas medaļas. Spēlētāja atzīst, ka jūtas priecīga, atkal spēlējot mājās: „Esmu laimīgāka, mierīgāka un stabilāka, kas atspoguļojas arī manās darbībās laukumā.

Annika katrā mačā vidēji savākusi 14 atlēkušās bumbas un uzskata, ka visa pamatā ir labi ieņemta pozīcija: „Ir jāsaprot, no kurienes metiens tiek izpildīts un kur bumba varētu atlekt. Svarīgi būt īstajā vietā un īstajā laikā. Uzbrukumā tā ir ļoti laba iespēja sodīt „iemigušos” spēlētājus, kuri aizmirsuši pretinieku atbloķēt.”

182 cm garā uzbrucēja ir apmierināta ar sezonas sākumu: „Par spīti divu komandas spēlētāju smagiem savainojumiem, sezona sākusies ļoti veiksmīgi. Piedzīvojām vienu zaudējumu, taču tas mūs neizslēdz no spēcīgāko komandu divnieka. Pirmais sezonas mērķis izpildīts!”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!