Logo

Latvijas Universitāte sarūpē pārsteidzošu uzvaru pār "TTT juniorēm"

Latvijas Universitāte sarūpē pārsteidzošu uzvaru pār

Līdz regulārās sezonas beigām palikušas četras nedēļas un pie apvāršņa arvien skaidrāk iezīmējas pēcsezonas aprises. Zināms, ka no “Top 4” turnīra komandām Rīgas Stradiņa Universitātei būs jāpiedalās pārspēlēs un, visticamāk, tāds scenārijs sagaida arī “Vega 1/Liepāja” spēlētājas.

Otrajā grupā trīs komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz pārspēlēm. Igaunijas čempiones “FCR Media/Rapla” ar 5-0 bilanci savstarpējās cīņās pret Tallinas Universitāti un “TTT juniorēm” atrodas praktiski neaizsniedzamās līderpozīcijās, savukārt otrās ceļazīmes īpašnieces, visdrīzāk, tiks noskaidrotas 4. vai 18. martā.

“TTT juniorēm” palicis viens variants – jāuzvar atlikušajās regulārās sezonas spēlēs un jācer uz Tallinas Universitātes zaudējumu 18. martā Raplā. Pirmais uzdevums – savās mājās bija jāpieveic Latvijas Universitāte. Tas netika izdarīts.

Pirmajā puslaikā juniores pārķēra par deviņām bumbām vairāk (10-1), taču metienu precizitāte kliboja un, pārtraukumā ejot, bija tikai piecu punktu pārsvars – 32:37. Otrajā puslaikā Latvijas Universitāte sāka agresīvāk spēlēt aizsardzībā, arvien biežāk sodīja mājinieču kļūdas un parādīja šosezon vēl neredzētu stabilitāti uzbrukumā.

Trīsarpus minūtes pirms spēles beigām juniores atradās vadībā ar 69:59. Brīdi vēlāk Nikola Ozola pārķēra bumbu, taču uzbrukums beidzās bez precīza metiena un mājinieces galotnē neguva ne punkta. Turpretī studentes veica 0:13 izrāvienu, pēdējā minūtē panākot izlīdzinājumu – 69:69. Noslēgumā LU pelnīta uzvara, bet juniorēm viela pārdomām.

Savstarpējās spēlēs rezultāts kļuvis 8-6 junioru labā.

Attēlā: Liene Stalidzāne

Foto: Māris Greidāns, LU

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!