Logo

LSBL Februāra spēlētāja – Karlīne Pilābere (“TTT Rīga”)

LSBL Februāra spēlētāja – Karlīne Pilābere (“TTT Rīga”)

Kura spēle pašai vislabāk palikusi atmiņā?

Grūts jautājums, jo pēdējā laikā spēļu dažādos turnīros bijis daudz – atmiņas sajaukušās kopā. Šķiet, tomēr cīņa ar “Latvijas Universitāti”, kas izrādīja nopietnāko pretestību. Uzvaru nodrošinājām tikai otrajā puslaikā.

Konkurentu komandās ir daudz jauno spēlētāju. Vai tagadējās juniores atšķiras no jums –  paaudzes, kas tagad veido “TTT Rīga” un valstsvienības kodolu?

Vēlēšanās labi spēlēt un cīnīties nav mainījusies – tāda bija mums, tāda ir tagadējāmjaunietēm. Savā pozīcijā biežāk iznāk pacīnīties ar Nikolu Priedi, Luīzi Silu un viegli man neiet. Meitenes katrā situācijā dara visu, ko spēj un prot. Reizēm pat krīt uz nerviem (smejas). Katrā ziņā prieks par viņām un treneriem, kuri pratuši viņas apmācīt un motivēt.

Jūti jauniešu progresu – ar katru spēli cīnīties kļūst grūtāk?

Manuprāt, trīs spēles ar mūsu komandu “Rīga/Juniores” meitenēm nāca par labu un palīdzēja sagatavoties cīņai ar RSU vienību, kurā jaunās uzvarēja.

Svarīgākās starptautiskās spēles jau aizvadītas. Kāds noskaņojums pašai un komandā?

Sezona bijusi ļoti sarežģīta, bet patlaban tiešām ir liels prieks, ka varam darīt to, kāpēc esam basketbolā – spēlēt. Nebija viegli septiņas dienas nedēļā no vietas trenēties, nezinot, kad varēsim iziet laukumā un cīnīties ar pretinieču komandu. Protams, žēl, ka Eirolīgā netikām pie uzvarām, bet vēl priekšā cīņa par vismaz diviem tituliem – Eiropas līgā un Latvijas līgā.

Vai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra dramatiskās izskaņas pārdzīvojumi jau atkāpušies pagātnē?

Ne gluži – reizēm, analizējot spēļu epizodes, ataust atmiņā kāds brīdis no mača, kurā katra kļūda dārgi maksāja. Tā laikam būs, kamēr nāks jauna sezona un jauni iespaidi.

Šosezon mērķis skaidrs – divi tituli ar “TTT Rīga”. Kādi plāni uz nākamo sezonu?

Dzīvosim – redzēsim. Kāda būs situācija Latvijā, ārzemēs. Jūtu, ka patlaban esmu sasniegusi labu sportisko formu, ko gribas pilnībā izmantot. Galvenais, ka mana mazā komanda – ģimene – ir gatava mani atbalstīt. Tātad nekas nav neiespējami.

Situācija A grupas turnīra tabulā: “TTT Rīga” 11-0, “Latvijas Universitāte” 5-3, SBK “Liepāja”/LSSS 3-4, RSU 2-7, BJBS “Rīga/Juniores” 2-9.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!