Logo

LSBL finālsērija: “TTT Rīga” – Latvijas čempiones!

LSBL finālsērija: “TTT Rīga” – Latvijas čempiones!

Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas trešajā spēlē “TTT Rīga” ar 104:59 sagrāva “Vega 1/Liepāja” komandu, nodrošinot uzvaru sērijā ar 3-0 un ceturto reizi pēc kārtas izcīnot Latvijas čempionu titulu. Pirms dažām nedēļām rīdzinieces uzvarēja arī Latvijas – Igaunijas līgas finālturnīrā.

Trešajā spēlē rīdzinieču pārsvars bija neapstrīdams, un Liepājas komanda vadībā izvirzījās tikai vienu reizi pašā sākumā. Uzvarētājām 24 punktus guva Aiša Sazerlenda (arī 9 atlēkušās), 15 – Ieva Krastiņa (arī 5 piespēles), 14 – Gunta Baško-Melnbārde (arī 7 piespēles un 6 atlēkušās), 13 – Sidnija Kārterei (arī 6 piespēles).

Latvijas čempioņu tituls arī Lienei Priedei (11), Ievai Kūlītei, Giedrai Paugaitei (abām pa 9 punktiem), Dignai Strautmanei (7), Rūtai Veiderei (2), kā arī savainojumu dēļ pēdējos mačos nespēlējušajām Andai Eibelei un Baibai Eglītei. Komandu trenēja Aigars Nerips, Jānis Nešpors un Viktors Lācis.

Liepājas komandai 20 punktus guva Kriste Druskite, 11 – Laura Audere. Liepājnieces (galvenais treneris Armands Misus) sudraba medaļas izcīnīja otro gadu pēc kārtas.

Bronzas medaļas pēc gada pārtraukuma izcīnīja RSU vienība (galvenais treneris Aivars Vīnbergs), kas sērijā par 3.vietu ar 2-1 pieveica "TTT Juniores".

Par Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju atzīta Gunta Baško-Melnbārde (“TTT Rīga”).

Astoņas finālsērijas dalībnieces 8. maijā valstsvienības sastāvā sāks gatavoties Eiropas čempionāta finālturnīram.

Foto: Renārs Koris

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!