Logo

LSBL finālsērijas: trešdien Liepājā otrā zelta spēle, Rīgā RSU sniegsies pēc bronzas

LSBL finālsērijas: trešdien Liepājā otrā zelta spēle, Rīgā RSU sniegsies pēc bronzas

Latvijas Sieviešu basketbola līgas izslēgšanas turnīrā trešdien, 18. aprīlī, notiks divas svarīgas spēles. Plkst.18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies zelta sērijas otrā cīņa: “Liepājas Papīrs/LSSS” – “TTT Rīga” (sērijā līdz 3 uzvarām 0-1). Savukārt Rīgā var tikt pasniegts pirmais medaļu komplekts: plkst.19 Hanzas vidusskolā otro spēli sērijā līdz divām uzvarām aizvadīs RSU – “TTT Juniores” (1-0). Abas spēles tiešraidē translēs sportacentrs.com

Zelta sērijas pirmajā mačā “TTT Rīga” izšķirošo pārsvaru nodrošināja jau pirmajā ceturtdaļā – 31:8 (visā spēlē 80:57). Tāpēc liepājniecēm savā laukumā pirmais uzdevums – izturēt čempioņu sākuma ofensīvu un radīt diskomforta sajūtu. Kā arī gūt prieku no spēles ar meistarībā un pieredzē pārākām sāncensēm.

Bronzas sērijas pirmā cīņa pakutināja nervus ne vien skatītājiem, bet arī pašām spēlētājām. Lai gan spēles gaitā RSU bija ieguvušas 14 punktu pārsvaru un pārliecinoši devās pretim pirmajai uzvarai – 33. minūtē 53:40. Tomēr “Juniores” nepadevās, četru minūšu laikā gūstot 17 punktus pēc kārtas – 53:57. Mača galotnē RSU spēlētāju pieredze guva virsroku (60:57).

Studentes pārliecinoši dominēja zem groziem, savācot 62 atlēkušās bumbas, kamēr pretinieces tikai 41. Tomēr TTT jaunā paaudze mazāk kļūdījās: 11-15.

RSU centra spēlētāja Guna Lagzdiņa:

“Pretinieces uzņemsim kaujinieciskā noskaņojumā. Zinām, ka nekas nenāks viegli un par katru punktu būs jācīnās, bet esam gatavas un gribam noslēgt sēriju un garo sezonu. Sevišķi saspringtas bijušas pēdējās trīs nedēļas, kad Final 4 turnīrā Liepājā, kur neparādījām savu labāko spēli. “TTT Juniores” ir jauna, azartiska komanda. Viņas cīnās līdz galam un ļoti daudz var izdarīt pavelkoties uz tādu pozitīvu emociju fona. Var pagriezt spēli par 180 grādiem, kā notika pirmajā spēlē – dažas veiksmīgas epizodes, precīzi metieni un spēle iegāja pavisam citā gultnē. Visas meitenes var iemest no distances, kas arī ir viens no viņu trumpjiem. Šosezon bijis tik daudz savstarpējo spēļu, ka īpaši pārsteigumi vairs nav iespējami. Katrai komandai ir savas stiprās puses, abām ir iespējas uzvarēt, kā tas sezonas gaitā ir pierādījies. Centīsimies neitralizēt viņu stiprās puses un uzspiest savu spēles stilu.”

“TTT Rīga - Juniores” uzbrucēja Janeta Rozentāle:

“Pirmajā spēlē pretinieces trāpīgāk meta. Pašām spēle neizdevās, nespējām trāpīt brīvos metienus savas zāles grozos, un nācās dzīties pakaļ. Iespējams, vainīgs bija satraukums – sezonas svarīgākās spēles ir ļoti atbildīgas! Pēc spēles pārrunājām kļūdas un esam kaujinieciski noskaņojušās uz revanšu. Centīsimies izlīdzināt rezultātu sērijā un arī trešajā spēlē gūt uzvaru. Noteikti jāizmanto mūsu lielākais trumpis – ātrums!”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!