Logo

LSBL pusfināli: trešdien atbildes spēles Elektrum Olimpiskajā centrā

LSBL pusfināli: trešdien atbildes spēles Elektrum Olimpiskajā centrā

Trešdien, 3. aprīlī, Elektrum Olimpiskajā centrā būs sieviešu basketbola festivāls. Latvijas čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē plkst.17:30 spēlēs “TTT Rīga” – “Liepāja/LSSS” (sērijā līdz 2 uzvarām 1:0), plkst.19:30 “TTT Juniores” – RSU (1:0). Abas spēles tiešraidē translēs sportacentrs.com.

Eirolīgas pirmā astoņnieka komanda “TTT Rīga” Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē Liepājā sagrāva pretinieces ar 104:55.

Pārī RSU – “TTT Juniores” spēki ir līdzvērtīgāki. Lai arī pirmās spēles gala iznākums it kā liecina par izteiktu Junioru pārākumu – 79:55 (18:18, 32:27, 51:46) – pārsvars būtiski pieauga tikai pēdējās desmit minūtēs.

Vai šī tendence ir noturīga un apliecina, ka junioru komandas dalībniecēm treniņprocess sezonas gaitā bijis mērķtiecīgāks, nodrošinot labāku sportisko formu izšķirošajās spēlēs – uz šo jautājumu lielā mērā atbildēs otrā pusfināla spēle. RSU komandas pusē joprojām ir pārsvars pieredzē un augumu centimetros, turklāt pirmajā mačā piedzīvotā neveiksme būs aizskārusi sportisko pašcieņu un vairojusi motivāciju. Psiholoģiskajiem motīviem Izslēgšanas spēlēs bieži ir lielāka nozīme, nekā sportiskās meistarības niansēm. Būs interesanti.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!