Logo

LSBL pusfināls: “TTT Juniores” un "TTT Rīga" izvirzās vadībā

LSBL pusfināls: “TTT Juniores” un

Latvijas sieviešu čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē “TTT Juniores” pārspēja RSU vienību – 77:59 (18:18, 32:27, 51:46). Otrais pāris – “TTT Rīga” un “Liepāja/LSSS” – cīņu sāks sestdien, 30. martā, plkst.18 Liepājā. Cīņa sērijā ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.

RSU un “TTT Juniores” šosezon līdz šim tikušās tikai vienu reiz sezonas sākumā, kad studentes bija pārākas ar 72:57. Pēc tam RSU vienība veiksmīgi spēlēja Baltijas valstu apvienotā čempionāta elites divīzijā, pamatturnīrā ar bilanci 9-5 finišējot 3. vietā, tiesa, ceturtdaļfinālā piekāpjoties Igaunijas čempionēm “Tallinn University”. Savukārt “TTT Juniores” uzvarēja starptautiskajā grupā (24-3) un Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā pārspēja “TTT Kadetes”.

RSU komandas treneris Aivars Vīnbergs:

“Pavasaris nāk ne tikai ar izšķirošajām spēlēm, bet arī savainojumiem un lielāku slodzi mācībās, pret kurām manas meitenes izturas ļoti nopietni. Līdz ar to treniņprocess nav tik ritmisks un kvalitatīvs, kā gribētos, ja vērtējam pēc maksimāliem standartiem. Taču sezonas laikā labu spēļu prakses bijis gana, pieredzes netrūkst un iegūta pārliecība. Pusfinālā papildus motivācija nav vajadzīga – cīnīsimies.”

“TTT Juniores” treneris Ainārs Čukste:

“Parasti pusfinālā esam spēlējuši ar “TTT Rīga”. Tagad ir jauns izaicinājums un jaunas iespējas, tāpēc noskaņojums ir kaujiniecisks. Tiesa, meitenēm pēdējā laikā bijušas daudz spēles Jaunatnes līgā un starptautiskos turnīros, tāpēc pilnā sastāvā neesam trenējušies tik daudz, cik būtu gribējies. Bet – arī citiem ir savas problēmas. Visas spēlētājas ir gatavas cīņai.”

RSU vienības pārsvaram pieredzē un auguma centimetros “TTT Juniores” lika pretī kolektīvo ātrumu un aktivitāti, kas spēles gaitā studentēm sagādāja aizvien lielākas problēmas. Otrajā ceturtdaļā juniores ieguva nelielu pārsvaru, ko trešajā nosargāja, bet ceturtajā, sakrājoties RSU vienības līderu nogurumam, būtiski palielināja, izcīnot vērtīgu uzvaru.

Uzvarētājām pārsvars cīņā pie groziem (44-36) un metienu precizitātē: divpunktnieki 17/41 – 13/41, trīspunktnieki 9/18 – 5/26.

“TTT Juniorēm” Elizabete Zumenta guva 17 punktus, Nikola Ozola 16, Māra Mote 15.

RSU vienībai Ilze Gotfrīda guva 18 punktus un izcīnīja 8 bumbas, Anna Buša 14.

Otrā spēle sērijā līdz 2 uzvarām notiks trešdien, 3. aprīlī, plkst.19:30 Elektrum Olimpiskajā centrā.

Sērijas “TTT Rīga” – “Liepāja/LSSS” sākās Liepājā ar galveno favorītu pārliecinošu uzvaru – 104:55 (34:10, 64:24, 82:33). Uzvarētājām Ieva Pulvere guva 16 punktus, Aivija Sloutere 15, Šeilanija Pedija 14 (12 atlēkušās, 7 piespēles). Liepājas komandai neviena spēlētāja nesasniedza 10 gūto punktu robežu. Otrā spēle notiks 3. aprīlī plkst.17:30 Elektrum Olimpiskajā centrā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!