Logo

Marina Ivaščanka: Liepājā ir lieliskas iespējas strādāt un attīstīties

Marina Ivaščanka: Liepājā ir lieliskas iespējas strādāt un attīstīties

Par Baltijas līgas Starptautiskās grupas Novembra spēlētāju atzīta komandas Liepāja/LSSS centra spēlētāja Marina Ivaščanka, kura palīdzēja liepājniecēm uzvarēt trijās spēlēs, vidēji spēlē laukumā pavadot 32 minūtes 30 sekundes, gūstot 19,6 punktus, izcīnot 9,9 atlēkušās bumbas, izprovocējot 5,7 piezīmes un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 20,4.

Kādas emocijas izraisa Baltijas līgas Starptautiskās grupas Novembra spēlētājas balva?

Apbalvojumi man vienmēr bijuši negaidīti un ļoti patīkami. Šādu balvu, šķiet, saņemu pirmo reizi. Atceros, vairākas reizes esmu atzīta par labāko kādā atsevišķā spēlē, mājās ir labākās centra spēlētājas balva. Patiesībā šāds apbalvojums mani ļoti motivē. Priecājos un esmu ļoti pateicīga, ka novērtējāt manu darbu!

Liepājas komandā spēlē jau trešo sezonu. Kā esi iejutusies?

Tā sanācis, ka savu leģionāres karjeru esmu sākusi tieši Liepājā. Pēc labi nospēlētas pirmās sezonas tomēr atgriezos Baltkrievijā. Kaut gan sezonas laikā biju ieguvusi daudz labu draudzeņu, tomēr skumu pēc mājām un tuviniekiem, kā arī vajadzēja pabeigt universitāti. Sekoja neveiksmīga sezona Polijas čempionātā, faktiski ar “nulles statistiku”, tomēr, tā kā Liepājā biju atstājusi labas atmiņas par sevi, tiku atkārtoti uzaicināta un tagad jau trešo gadu spēlēju šajā pilsētā. Komandas nosaukums un treneri ir mainījušies, bet komandā vienmēr ir bijis labs mikroklimats un lieliska gaisotne. Liepājā ir lieliskas iespējas strādāt un attīstīties.

Kā Liepājā pavadi brīvo laiku?

Parasti draugu lokā. Kopš pirmās sezonas Liepājā esmu ļoti sadraudzējusies ar Kristīni (Petermani) un Sabīni (Egli). Piecu gadu garumā uzturam ļoti ciešu kontaktu. Kopā ar meitenēm apmeklējam kino, ciemojamies viena pie otras vai ejam pastaigās gar jūru ar suņiem. Interesanti, ka ar Kristīni tikai šosezon  spēlējam kopā vienā komandā. Vēl brīvajā laikā es aizraujos ar fotografēšanu.

Kā vēlies attīstīt savu karjeru?

Patlaban vienkārši izbaudu procesu. Man patīk tas, ko es daru, un kamēr vien būšu noderīga, turpināšu spēlēt.

Kādi ir mērķi šajā sezonā?

Palīdzēt komandai cīnīties par vietu uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla. Tā kā komandā pārsvarā ir jaunās spēlētājas, cenšos dalīties ar meitenēm pieredzē. Sev vienmēr izvirzu mērķi – treniņos un spēlēs darboties ar pilnu jaudu. Cenšos pilnveidot savas fiziskās īpašības un basketbola iemaņas. Treneris man šajā ziņā ļoti palīdz.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!