Logo

Par Baltijas sieviešu čempionāta ģenerālsponsoru kļūst “Douglas Latvija”

Par Baltijas sieviešu čempionāta ģenerālsponsoru kļūst “Douglas Latvija”

Par Latvijas, Lietuvas un Igaunijas apvienotā sieviešu basketbola čempionāta ģenerālsponsoru kļuvis parfimērijas un kosmētikas mazumtirdzniecības uzņēmums “Douglas Latvija”. Sacensību oficiālais nosaukums turpmāk būs Douglas Baltijas Basketbola līga (DBBL).

Trīs Baltijas valstu labākās sieviešu basketbola komandas apvienotā čempionātā pirmo reizi spēlēja 2018./2019. gada sezonā. Elites grupā astoņu komandu konkurencē uzvarēja “TTT Rīga”.

Šosezon elites grupā spēlē trīs Latvijas (“TTT Rīga”, BK “Liepāja”/LSSS un RSU), trīs Lietuvas un divas Igaunijas komandas.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Jau astoto gadu sieviešu basketbola čempionātu organizējam sadarbībā ar tuvākajiem kaimiņiem. Konkurence ar Lietuvas un Igaunijas basketbolistēm palielina mūsu spēlētāju un komandu izaugsmes iespējas. Arī motivē iesaistīties jaunus spēkus – pirms diviem gadiem pievienojās Saldus, pērn Jelgava, šogad klāt nākusi Jūrmalas vienība. Prieks, ka basketbolistu meistarība, sociālās aktivitātes un personību pievilcība tiek novērtētas un šosezon sākam sadarbību ar parfimērijas un kosmētikas tirgotājiem “Douglas Latvija”. Strādāsim, lai Douglas Baltijas Basketbola līgas spēles padarītu vēl interesantākas skatītājiem un palīdzētu valstsvienības kandidātēm labāk sagatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm, kas sāksies jau pēc mēneša.”

 “Douglas Latvia” mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Kucika:

“Sieviešu basketbols Latvijā – tās ir stipras tradīcijas, pozitīvas emocijas un sievišķība. Sieviešu komandu spēles nav tikai sporta sacensības. Tās ir apliecinājums mūsu sieviešu mērķtiecībai un prasmei sasniegt savus mērķus – īpašībām, kuras ir svarīgas arī ārpus sporta laukuma visas dzīves garumā. Uzsākot sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību un kļūstot par Douglas Baltijas Basketbola līgas ģenerālsponsoru mēs, “Douglas Latvija” pārstāvji, esam lepni par iespēju piedalīties trīs Baltijas valstu kopīgi attīstītajā projektā un ceram, ka palīdzēsim mūsu basketbolistēm sasniegt jaunas virsotnes.”

Latvijas Sieviešu basketbola līgas direktore Līga Goldmane:

“No šodienas sacensību oficiālais nosaukums ir “Douglas Baltijas Basketbola līga.”

 “Douglas Latvija” atbalsts palīdzēs popularizēt sieviešu basketbolu un mūsu līgu, nodrošināt video translācijas interneta vidē un TV, kā arī kvalitatīvi noorganizēt Douglas Baltijas Basketbola līgas finālturnīrus.”

DBBL Elites grupas turnīrs sākās pagājušās nedēļas nogalē ar spēlēm Viļņā un Tartu. Sestdien, 12. oktobrī, plkst.17 pirmās spēles Liepājā (ar “Tartu Ulikool/Kalev”) un Rīgā (“TTT Rīga” pret Lietuvas čempionēm Kauņas “Aistes-LSMU”).

Nedēļas nogalē divas spēles arī Starptautiskajā grupā: sestdien, 12. oktobrī, plkst.14:45 “TTT Juniores” – BK “Saldus/Sporta skola”, svētdien, 13. oktobrī, plkst.15 “Daugavpils Universitāte” – Tallinas “G4S”.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!