Logo

RSU un “Tallinas Universitāte” nostiprina pozīcijas

RSU un “Tallinas Universitāte” nostiprina pozīcijas

Latvijas – Igaunijas Sieviešu  basketbola līgas turnīrā RSU komanda ar uzvaru Saldū (60:47) nostiprinājusi izredzes iegūt vienu no divām ceļazīmēm uz Baltijas apvienotā čempionāta pamatturnīru. Sestdien RSU komanda uzvarēja arī izbraukumā Liepājā (73:55), bet atlikušajos mačos savā laukumā uzņems “TTT kadetes” (9. novembrī) un “Daugavpils Universitāti” (16. novembrī). Daugavpilietes varētu apsteigt RSU, ja uzvarēs savstarpējā spēlē, kā arī pieveiks gan “Kadetes”, gan “Juniores”.

Uz 1. vietu nopietni pieteikusies Tallinas Universitātes komanda, kas piektdien ar 78:56 pārspēja “Audentese Spordiklubi”. Tallinietes 11. novembrī savā laukumā uzņems Saldus vienību, un uzvara šajā mačā viņām garantēs 1. pozīciju noslēguma tabulā (savstarpējā spēlē uzvara pār RSU).

Par Latvijas – Igaunijas līgas Oktobra spēlētāju atzīta “Tallinas Universitātes” uzbrucēja Annika Kostere, kura palīdzējusi komandai izcīnīt 7 uzvaras, vidēji katrā mačā nospēlējot 28 minūtes 34 sekundes, gūstot 16,9 punktus, izcīnot 15 atlēkušās bumbas un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 28,1.

Pamatturnīrs beigsies 17. novembrī. Divas labākās komandas kopā ar “TTT Rīga” un piecām Lietuvas vienībām no novembra beigām līdz martam cīnīsies Baltijas apvienotajā turnīrā.

Foto: Sīms Semiskars (Basket.ee)

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!