Logo

Svarīga nedēļas nogale Latvijas – Igaunijas Sieviešu līgā

Svarīga nedēļas nogale Latvijas – Igaunijas Sieviešu līgā

Latvijas – Igaunijas Sieviešu  basketbola līgas turnīrā, kurā 11 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Baltijas apvienotā čempionāta pamatturnīru, 27. un 28.  oktobrī notiks vairākas spēles, kas būtiski ietekmēs situāciju tabulas augšdaļā.

Pēc pirmajām četrām spēļu nedēļām uz pirmajām divām vietām reāli pretendē piecas komandas, kuras līdz šim piedzīvojušas tikai pa vienam zaudējumam. Tallinas Universitātes vienība jau izcīnījusi 5 uzvaras, RSU, “TTT Juniores”, “Daugavpils Universitāte” un “TTT Kadetes” - pa 4.

Piektdien RSU vienība plkst.18:30 savā laukumā uzņem BK “Jelgava”/BJSS.

Sestdien un svētdien divas līdergrupas komandas cīnīsies izbraukumā. “TTT Juniores” viesosies Tallinā pie “Audentese Spordiklubi” un “G4S Noorteliiga”. Savukārt “Tallinn Ulikool” sestdien spēlēs Liepājā, bet svētdien Rīgā ar “TTT Kadetēm” (svētdien plkst.13 Elektrum OC). Daugavpils vienība svētdien dosies izbraukumā uz Tartu.

Trīs galvenās favorītes jau nospēlējušas savā starpā, pa reizei izcīnot uzvaru un piedzīvojot zaudējumu. Grozu starpība tās sarindo šādi: RSU +11, “TTT Juniores” -4, “Tallinn Ulikool” -7.

“Daugavpils Universitāte” zaudējusi tallinietēm (42:72), bet priekšā vēl spēles ar trim Rīgas komandām.  “TTT Kadetes” zaudējušas “TTT Juniorēm” (71:81), bet vēl jāspēlē ar Tallinas studentēm, RSU un “Daugavpils Universitāti”. Pagaidām tikai viens zaudējums ir arī Liepājas komandai (Daugavpilī 46:102), kura aizvadījusi mazāk spēļu nekā konkurentes.

Par nelicencētas spēlētājas piedalīšanos Latvijas – Igaunijas Sieviešu  basketbola līgas 23. oktobra spēlē “TTT Juniores” – BK “Saldus”/Sporta skola  (81:71) Saldus komandai piešķirts zaudējums ar 0:20.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!