Logo

Trešdien LSBL pusfināla izšķirošais duelis: kas iekļūs finālā?

Trešdien LSBL pusfināla izšķirošais duelis: kas iekļūs finālā?

Latvijas sieviešu basketbola čempionāta pusfināla sērija “Liepājas Papīrs” – RSU sasniegusi kulmināciju! Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts 1:1 RSU un “Liepājas Papīrs/LSSS” dāmas trešdien, 11. aprīlī, Liepājā noskaidros, kura komanda finālā stāsies pretī čempionei “TTT Rīga”. Mača sākums plkst. 18:30, tiešraide Sportacentrs.com (portālā un TV kanālā).

Abas komandas sezonas gaitā aizvadījušas vairākus principiālus mačus, apmainoties te ar vienas, te otras komandas panākumu (sezonas bilance 3-3). Arī pusfināla duelī spriedze neizpaliek – pirmajā spēlē Rīgā dominēja liepājnieces, gūstot uzvaru ar rezultātu 64:50. Lai gan divu RSU līderu Kristīnes Silarājas un Zanes Jākobsones – Pelses nespēlēšana radīja bažas par intrigu otrajā spēlē, studentes parādīja neatlaidību un viesos triumfēja ar sešu punktu pārsvaru (72:66).

Abos pusfināla dueļa mačos “RSU” komandā lielisku sniegumu rādījusi Anna Buša, kura guvusi vidēji 16,5 punktus, izprovocējusi 8 piezīmes un sapelnījusi efektivitātes koeficientu 14,5. Tāpat stabilitāti visas sezonas garumā joprojām pierāda Guna Lagzdiņa, abās spēlēs gūstot vidēji 13,5 punktus, izcīnot 8,5 atlēkušās bumbas, izprovocējot 6 piezīmes un laukumā pavadot teju 32 minūtes.

RSU komandas galvenais treneris Aivars Vīnbergs: “Visu sezonu savām spēlētājām centos iegalvot, ka mūsu resurss ir pietiekams arī gadījumā, ja nevar spēlēt kāda no divām līderēm. Pusfinālā stresa situācijā, kad jāiztiek bez Kristīnes un otrajā spēlē arī bez Zanes, apstiprinājās, ka man taisnība. Meitenes nospēlēja ar pārliecību un parādījās arī kvalitāte. Ir vērts iespringt, lai medaļas nodrošinātu jau nākamajā spēlē..”

Liepājniecēm rezultatīva ir komandas kapteine Laura Puriņa ar vidēji spēlē gūtiem 12 punktiem, 5 rezultatīvām piespēlēm un efektivitātes koeficientu 15. Veiksmīgi spēlē arī Ilze Jākobsone, komandai palīdzot ar vidēji 11,5 punktiem, 5,5 rezultatīvām piespēlēm un efektivitātes koeficientu 14.

“Liepājas Papīrs”/LSSS komandas galvenais treneris Armands Misus: “Videoseansā paskatījāmies savus iepriekšējā mačā sastrādātos “briesmu darbus” – kā ļāvām pretiniecēm darīt to, ko viņas vislabāk prot, kā pietrūka agresivitātes. Iespējams, nenovērtējām pretinieces, kad noskaidrojās, ka Zane nevarēs spēlēt. Gribējām atpūsties un sagādājām papildus stresu un slodzi. Tagad noskaņojums kaujiniecisks, uz sērijas izšķirošo spēli papildus motivācija nav vajadzīga.

Finālsērija starp “TTT Rīga” un dueļa “Liepājas Papīrs”/LSSS – RSU uzvarētājām sāksies sestdien, 14. maijā, plkst.17 Elektrum Olimpiskajā centrā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!