Logo

Vanesa Jasa uzaicināta uz NBA rīkoto jauno talantu nometni

Vanesa Jasa uzaicināta uz NBA rīkoto jauno talantu nometni

"TTT Rīga" saspēles vadītāja Vanesa Jasa saņēmusi ielūgumu uz "NBA Women's Academy Next Generation Showcase" nometni, kas no 31. marta līdz 4. aprīlim norisināsies ASV pilsētā Ņūorleānā.

 

Jauno spēlētāju nometne notiks Nacionālās studentu sporta asociācijas (NCAA) sieviešu basketbola čempionāta "Final 4" laikā, dodot iespēju dalībniecēm visas nedēļas garumā piedalīties dažādās aktivitātēs.

 

Spēlētājas tika izvēlētas, ņemot vērā basketbola prasmju un līdera dotību līmeni. Jauno talantu nometnē būs sapulcinātas labākās sava vecuma basketbolistes no visas pasaules. Nometne būs unikāla iespēja katrai spēlētājai attīstīt savas basketbola zināšanas, samērot spēkus ar labākajām vienaudzēm, turklāt būs iespēja demonstrēt savas prasmes NCAA komandu treneru klātbūtnē.

 

"Protams, biju izbrīnīta, bet esmu gatava braukt," pārsteigumu par izvēli neslēpa 16 gadu vecā basketboliste, atklājot, ka pirms došanās uz nometni valda neliels satraukums. "Mani varbūt izvēlējās, jo pierādīju sevi pie lielās komandas un man ir potenciāls. Pagājušosezon sāku spēlēt "TTT Kadetēs", bet pirms tam trenējos "Kolibri" pie Mudītes Zanderes." Pagājušovasar Vanesa piedalījās arī prestižajā "Basketbols bez robežām" nometnē, kas notika tepat Rīgā.

 

"TTT Rīga" galvenais treneris Mārtiņš Zībarts uzsver saspēles vadītājas drosmi. "Viņa ir bezbailīga. Nebaidās uzdrošināties un uzņemties, kas ir ļoti svarīgi. Domāju, nebija viegli iziet pret Jekaterinburgas UGMK un tik īsā laikā nospēlēt tādas minūtes." Sensacionālajā uzvarā pār pašreizējām Eirolīgas čempionēm Vanesa nepilnās astoņās minūtēs komandai deva papildu enerģiju, gūdama sešus punktus un izdarīdama trīs rezultatīvas piespēles.

 

"Pagājušosezon kājas trauma viņu nedaudz atsvieda atpakaļ, bet jau sezonas otrajā pusē viņa sāka trenēties ar lielo komandu. Šosezon Vanesa visu laiku ir trenējusies Eirolīgas komandā, treniņos ar visām darbojusies kā līdzīgs ar līdzīgu," trenerim norādot, ka Vanesa izceļas ar disciplīnu. "Viņa treniņos ir neatlaidīga un centīga, turklāt nepārtraukti pilnveido meistarību."

 

Kopīgi treniņi ar "TTT Rīga" pieredzējušajām spēlētājām palīdzējuši Vanesai strauji attīstīties, un viņas sniegums Eirolīgas spēlēs ļāvis pievērst uzmanību arī otrpus okeānam. Gan pati spēlētāja, gan klubs ir lepns par šādu atzinību, kas pierāda TTT jauniešu sistēmas efektivitāti.

 

Spēlētājas nomentnē attīstīs savas prasmes, pārbaudīs spēku un fizisko formu, kā arī varēs smelties vērtīgus padomus un gūt pieredzi, piedaloties sacensībās. Nometnes pēdējā dienā, 4. aprīlī, dalībnieces sacentīsies turnīram līdzīgās spēlēs, ko vēros NCAA treneri un WNBA komandu personāls. Savukārt NBA komandu personāls un bijušās WNBA spēlētājas trenēs jaunos talantus.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!